nasiona marihuany

Witam Wszystkich Serdecznie! Jestem chyba najstarszy na tym Forum?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Koleś napisał łącznie 3 posty a ostatni raz na forum by w maju a Wy się nad tym rozczulacie.
Pozdro:spalony:
 

LatającyHolender1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2011
Postów
82
Buchów
0
Biedrneczka nie unoś się niepotrzebnie. Jeśli facet naprawdę ma swoje lata to pewnie zdaje sobie sprawę z możliwych konsekwencji. Osobiście mam nadzieję że mu się udało;)
Poza tym nie można traktować marihuany jako tematu tabu w naszym kraju. Trzeba o tym rozmawiać im więcej świadomych, tym lepiej.
 

ReKSIO

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
84
Buchów
0
No zapie****a mi tu ostro sraką. Pokaz panie dziadzia zdjęcia tych twoich zieloniutkich sikorek to zobaczymy co jest..

ale fakt faktem ,że znam dziadka który ostatnio w pracy na sniadaniu zaczął nawijać o mari ,ze nie palił i jak to jest i w ogóle .mówił zebysmy mu cos skręcili ,ale niestety my nie wiemy co to jest bo ja np nie mam pojęcia.

-zalegalizować marihuaninen ??
_ a komu to potrzebne??
 

*cough*

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
303
Buchów
5
No zapie****a mi tu ostro sraką. Pokaz panie dziadzia zdjęcia tych twoich zieloniutkich sikorek to zobaczymy co jest..

ale fakt faktem ,że znam dziadka który ostatnio w pracy na sniadaniu zaczął nawijać o mari ,ze nie palił i jak to jest i w ogóle .mówił zebysmy mu cos skręcili ,ale niestety my nie wiemy co to jest bo ja np nie mam pojęcia.

-zalegalizować marihuaninen ??
_ a komu to potrzebne??


podróży w czasie się zachciewa ? ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół