nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jeste艣 nowy? Przywitaj si臋!

Wyszukiwarka Forumowa:

艂asicaaaa

Member
Post贸w
7
Buch贸w
4
Witam szanowne grono rolnik贸w馃榿 og贸lnie wiedzy teoretycznej wydaje mi si臋 偶e przez 6 Lat czytania forum mam sporo a w praktyce kilka amatorskich projekt贸w in lecz na oucie zawsze co艣 p贸jdzie nie tak. Pozdrawiam i z fartem.

LordKrzaczeK

Well-known member
Post贸w
245
Buch贸w
305
Witam wszystkich. Jestem tutaj od poprzedniego sezonu. W tym chcia艂bym przeprowadzi膰 relacje outdoor. Aczkolwiek mam przed tym jedno pytanko. Jest mo偶liwo艣膰 zmiany nicku na forum? W ustawieniach konta nie widz臋 takowej opcji. Pozdrawiam.

kredHa

Well-known member
Post贸w
185
Buch贸w
239
Witam wszystkich. Jestem tutaj od poprzedniego sezonu. W tym chcia艂bym przeprowadzi膰 relacje outdoor. Aczkolwiek mam przed tym jedno pytanko. Jest mo偶liwo艣膰 zmiany nicku na forum? W ustawieniach konta nie widz臋 takowej opcji. Pozdrawiam.
Napisz do obs艂ugi forum i po sprawie .

Post贸w
6
Buch贸w
8
Szcz臋艣膰 bo偶e Wszystkim.
Forum czytam od 2018 jednak nigdy nie by艂o u mnie motywacji do za艂o偶enia konta.
Jak to m贸wi膮 :
Leniwa d艂o艅 prowadzi do n臋dzy, lecz r臋ka pracowitych ubogaca. Syn, kt贸ry zbiera w lecie, jest rozumny; lecz syn, kt贸ry zasypia w 偶niwa, przynosi ha艅b臋.:oglo:

Akogare

New member
Post贸w
3
Buch贸w
1
Cze艣膰 witam wszystkim mi艂o艣nik贸w rolnictwa i ogrodnictwa, przychodz臋 z pokojem i sprawiedliwo艣ci 偶膮dam, jak s膮siedzi z zachodniej granicy doczekali si臋 prawa tak i ja nam prawa 偶ycz臋, na nasz膮 korzy艣膰 oczywi艣cie :) na forum od kilku lat, jako obserwator i po wiedz臋. Zawsze w temacie na farcie fariacie.

Perliczka

Well-known member
Post贸w
76
Buch贸w
369
Witam wszystkich :salut:
Po ponad 10 latach bycia na forum i czerpania z niego wiedzy incognito nadszed艂 czas na za艂o偶enie konta i do艂膮czenie do tej wyj膮tkowej spo艂eczno艣ci. Zacz臋艂o si臋 niewinnie za g贸wniarza od nasiona konopi z zan臋ty w臋dkarskiej i sko艅czy膰 si臋 do dzisiaj nie mo偶e, a trwa to ju偶 kilkana艣cie sezon贸w outdoorowych.
Poprzedni rok mia艂 by膰 rokiem bez zielonego klimatu outdoora. Sko艅czy艂o si臋 na tym, 偶e wytrzyma艂em do po艂owy czerwca i do wody posz艂y noname, kt贸re okaza艂y si臋 nawet 艂adnymi pe艂nosezonami przez co zabrak艂o im troch臋 do pe艂nej dojrza艂o艣ci. Mimo to tylko nap臋dzi艂o mnie do dalszego dzia艂ania.
W tym roku pierwsze pe艂nosezony ju偶 po kie艂kowaniu. GMO od panapestki jak i northen skunk od deutera. A w oczekiwaniu na nieco lepsz膮 pogod臋 oczekuj膮 ju偶 S6 od SS i Vikingi od deuterka. Spot na kt贸rym urz臋duje od lat przygotowany p贸藕n膮 jesieni膮 i tylko czeka.
Tak偶e do zobaczenia na forumowych szlakach i by膰 mo偶e na pierwszej fotorelce, a outdoorowcom pozostaje 偶yczy膰 pi臋knej pogody w tym roku!

A poni偶ej 艂apcie fajnie oszronionego no name z poprzedniego roku :smoking-smiley:
20231010_105608.jpg

el_kapelusznik2023

New member
Post贸w
1
Buch贸w
1
Witam witam:) pytanie do Admin贸w, w jaki spos贸b mog臋 odzyska膰 swoje stare konto?? R贸wnie偶 pod ta sam膮 nazw膮 tylko bez dodanego roku... Niestety wielokrotnie robi艂em przypomnienie has艂a, jednak nic nie przychodzi na email... Pozdrawiam!!

Semerij

Active member
Post贸w
34
Buch贸w
11
Witam,
Upraw臋 zaczyna moja ma艂偶onka kt贸ra u偶ywa jej do cel贸w medycznych, cena w aptece powala a przy jej chorobie, zale偶y jak si臋 czuje, ma zapotrzebowanie 1-2g dziennie. Ja j膮 wspieram i st膮d rejestracja i ewentualna pro艣ba o pomoc w razie W.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zni偶ki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
G贸ra D贸艂