nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DaVIDeK

Guest
Siema dołączyłem do was niedawno !!
Mam na imie Dawid :) jak widać po nicku ... Ganje pale ... pfff niedlugo z 5 miesięcy z 2 miesiecznymi przerwami <semestr itd xD>
Słucham Innej muzyki niż wy<heavy metal>i zapewne ubiorem tez sie różnie ale mam nadzieje ze nie będe za to zruwnany z błotem !!

Niedlugo zamawiam z kumplem NasionkA i zobaczymy jak ta przygoda sie rozwinie !!
peace Out

D

DaVIDeK

Guest
A jak !! Łączy nas sympatia do tej samej Roślinki !! Wystarczy :D

R

Rider

Guest
DaVIDeK napisał:
Słucham Innej muzyki niż wy<heavy metal>i zapewne ubiorem tez sie różnie ale mam nadzieje ze nie będe za to zruwnany z błotem !!

ja czlowieku takich ludzi daze wielkim szacunkiem ;] to przez mojego przyjaciela ;]

DaVIDeK napisał:
A jak !! Łączy nas sympatia do tej samej Roślinki !! Wystarczy

o to wlasnie chodzi, peace ;]

Nexer

Well-known member
Weteran
Buchów
0
powitac :cheers:

najpierw cos o mojej przygodzie z mj. zaczalem palic jakies 2,5 roku temu, z czego rok jaram intesywnie. maratony tygodniowe zdazaly sie w wakacje, teraz juz nie tak czesto z kilku powodow m in odkladanie kasy na wlasny plant. poza tym nie chce placic juz dilerowi dresiarzowi za grass maczany w roznych swinstaw.

dolaczylem do was juz jakis czas temu, gdy planowalem uprawe mj. na poczatku wraz z kumplami jaraczami na potege mielismy bardzo ambitne plany, jednak z braku funduszy pomysl nie wypalil. teraz jestesmy juz bardzo blisku zrealizowania kolejnego, o szczegolach mozecie poczytac w grow logu, temat zalozony przez jezyk'a. mam nadzieje ze uda nam sie zebrac pozadny i mocny eko stafik :tongue:

co najlepsze, mimo tak dlugiego okresu jarania nigdy nie palilem gibonka :) zawsze szklo, szklo, czasem bonio lub wiadro a pozniej dalej szklo, szklo. jak juz chcialem kupic bletki to nie chcialo mi sie isc do centrum do sklepu :geek: '

oprocz tego uwielbiam reggae oraz pochodne jak dancehall, roots, ska i ragga :wink:

peace!

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Wiec tak moja przygoda MJ zaczęła się z 3,5 roku temu :) Pale regularnie od tamtej pory :p Jednak ostatnio zrobiłem sobie przerwę, ile można było dawać dilerowi zarabiać na sobie? :) Postanowiliśmy (z N!x’em) założyć własny plancik :D Na początku troszkę nam nie wychodziło (zbyt ambitne plany i brak funduszy), ale teraz jest już wszystko i niedługo ruszamy :thumright: Zazwyczaj paliłem ze szkiełka, ale czasami urozmaicało się wiadereczkiem, buteleczką bądź bongiem. Tylko dwa razy paliłem gibonka (z haszu) i bardzo mi się spodobało i mam nadzieję że jak urośnie to będę mógł skręcić sobie bata z własnego planta i spokojnie zapalić (pewnie przeżycie nie do zapomnienia). Pozdrawiam wszystkich palaczy PEACE :) aha będę regularnie zamieszczał fotki z naszego planta :geek: szkoda że nie ma emota aliena :thumbdown: on poprostu był boski :cheers:

E

ez

Guest
Witam Wszystkich! Ja jestem tu zupełnie nowa i zastanawiam się czemu tak mało tu kobiet, czyżby to było typowe męskie hobby? :sunny: Poza tym przeglądam tą stronkę już kilka dni bo interesuje mnie wszystko (hodowla, Wasze zdanie dotyczące seedbanków, itp.) I cóż mogę powiedzieć podoba mi się tu!! :thumleft:

Laska

Well-known member
Weteran
Buchów
1
Elo Elo :D
Parę kobietek tu jest ale niestety nie udzielają się na forum zbytnio.
Mam nadzieję, że podreperujesz troszke statystykę :queen:

G

Green

Guest
Witamy w naszym gronie milo slyszcec ze strona przypadla do gustu
pozdr. peace

Byczek

Well-known member
Buchów
0
Siema wszystkim!

Jaram rok chociaż pierwszy raz zapaliłem 4 lata temu :p Tamtego okresu wczesniej nie licze bo byly za***iscie duze przerwy ze nie sposob to nazwac paleniem - za młody byłem jeszcze i nie podobała mi się aż tak faza :p Obecnie jaram raz na tydzień, dwa. Innych dragów nie biore i nie mam zamiaru chyba :p
Na forum trafiłem przez topliste hwdp na której gdzies kolo 30 miejsca znajduje sie moje ulubione forum o rapie - respecthh :)

Pozdro dla bakających :rendeer:

B

bart85

Guest
siema :)
jestem nowy i chcialem was zaprosic do odwiedzania stronki: http://blunty.fotolog.pl
jezeli macie jakies ciekawe fotki zwiazane z ta tematyka to podsylajcie na meila. bede wdzieczny..

pozdrawiam!! peace :thumleft:

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół