nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:

DJudka

New member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
1
Buchów
0
Cześć jestem stosunkowo nowy w temacie choć parę upraw mam za sobą. Teraz na poważnie zająłem się ledami o powstał mój pierwszy panel Led do growboxa choć to nie pierwsza lampa dla roślin .
Nawet nie wiem jak wrzucić tu zdjęcia
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
Cześć wszystkim, na forum jestem nowy ale kiedyś już próbowałem swoich sił w indoorku, cos tam wiedzy było ale na pewno sporo uleciało, co będę umiał to pomogę co nie to będę czytał i pytał. Zarejestrowałem się bo zamierzam wystartować od nowa może jakiś growlog poleci, pozdro
 
B

Boobek

Guest
Siemka wszystkim

Dużo nie bd się rozpisywał..

Forum czytam od dawna jeden Indoor za mną plus 3 Autdoory ..
Zarejestrowałem się z powodu mi oczywistego :) np takich jak pomóc od innych userow itp
Pozdro
 
Rejestracja
Maj 2, 2017
Postów
8
Buchów
0
Siema, odwiedzam forum już długo, ale doszło do przypału i trzeba było się odsunąć... Więc znów wracam w to miejsce, trochę starszy, trochę mądrzejszy :) Za mną już parę indoorów, outdoorów, choć wszystkie raczej doświadczalno-poznawcze niewypały. No ale nie poddaję się, zebrałem ostatniego indoora i to motywuje. Od tego forum się zaczęło, także sentyment hehe. Zarejestrowałem się, bo kurrrde jednak fajnie mieć gdzie wymienić zdanie na ten temat. A IR wiadomo jak, nie ma z kim i trzeba się chować. Także pozdro stare, młode koty i dzięki za posianie we mnie zajawki...
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Siema wszystkim.
Jestem na poczatku swojej drogi z growingiem. Obecnie ruszylem z projektem, ale czekam az bede mogl wrzucic go na forum. Licze na Wasza pomoc.
Pozdrawiam
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
moje uszanowanie wszystkim nowicjuszom - i rada starego chinskiego miszcza sensei - geba na klodke i bedzie dobrze :zombi: to najtrudniejszy element tego hobby no chyba ze nie masz filtra to bym powiedzial ze najtrudniejsze bedzie ogarniecie aromatu.
 
G

Guest

Guest
Nie powinienem zabierać takich rzeczy ze sobą, czy o co chodzi? Nie miałem zamiaru szkodzić żadnym mieszkańcom tamtego miejsca. Może post zabrzmiał tak, jakbym to ja strzelał?

Pewnie tak pomyslał , wybacz mu , a z futra zrób sobie czapke jak z szopa hahahahah.
 

ekothc

Member
Rejestracja
Maj 8, 2017
Postów
12
Buchów
0
Witam.
Postanowiłem w końcu odwiedzić Wasze progi
Może nawet coś mi w tym roku wyrośnie :harvest:, byłoby fajnie w końcu :smokee: coś swojego :D
Proszę miejcie litość nade mną i moimi wywodami tutaj <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół