• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Witamy na Forum - jesteś nowy? Przywitaj się!

herbowy

Member
Buchów
9
Czytuję i korzystam z forumowej wiedzy od dawna., a mj na out jeszcze dawniej.
Jednakże lato było jakie było.. a ponieważ nie lubię kupnych kwiatków więc przy pomocy szanownego forum zamierzam sobie zrekompensowac..
W wątkach które za niedługo założę o budowie i wyposazeniu growboxa oraz pierwszej relacji wiedzę będę oczywiście czerpał,
ale za jakiś czas zrewanżuję sie i pokażę pare myków stolarskich które co dla niektórych mogą być pomocne w "kitraniu szafek w szafkach"
dlatego też Witam Wszystkich!

Bo ja to lubie

New member
Buchów
14
Witam szanowne grono.po 5 latach obserwowania tego oto forum czas by założyć własne konto.mam za sobą 5 out.i 6 ind.wolalem się nikomu nie chwalić jakie mam chobby i nie powiem że nadal mam trochę obawy co do tego forum.oczywiscie przeczytałem artykuł o bezpieczeństwie na forum no ale obawy zawsze będą .pragnę wszystkich przywitać i nie długo zakładam swoją 1 relke na tym forum więc do zobaczenia wszystkim

Żul

Trujący
Obsługa forum
Moderator
Buchów
10,539
Odznaki
3
Bez obaw! Pokaż nam co tam w boksie piszczy. ;)

Góra Dół