nasiona marihuany

Wizyta smutnych panów

Wyszukiwarka Forumowa:

Samogon

Banned
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
78
Buchów
0
Nr telefonu nie musisz podawać wgl,wystarczy adres e-mail.

Ps. [MENTION=78183]dnx[/MENTION] nie tacy mądrzy byli i głowy leciały,może zminimalizować ryzyko przypału ale nigdy nie zminimalizuje go do 0%,nikomu nie rzyczę przypału ale trzeba się z tym liczyć...

Np. ci panowie na pewno mieli głowy na karku

 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Stara bo stara historia ale miałem taki przypadek, na szczescie to znajomy zamawiał poprostu na mój adres. Była to używana lampa hps i mylar, jeśli dobrze pamiętam to chyba od kogos z forum. Po 6 msc miałem wizyte, wpadli popatrzyli popytali czy mam jakąś jaszczurke bo lampa grzewcza była zamawiana i folia odblaskowa, jak powiedziałem, że nie to zapytali czy moze jakieś rośliny choduje, oczywiscie wyparłem się i powiedziałem, że dla znajomego było zamawiane ale nie pamiętam jakiemu bo pół roku to kupa czasu a ja problemy z pamięcią mam. oczywiście naciskali i straszyli, że się mną zainteresują. A że wtedy ja zwykły palacz byłem i to marnej jakości bo szt starczyła na kilka dni to ich poprostu zlałem. I tak się skończyła historia. Ale zeby wpadali bo zamówiło się ze sklepu to raczej nie słyszałem. Trzeba uważać na rzeczy ze stron typu OLX czy allegro bo tu mogą się podszywać panowie policjanci no i zawsze zamawiać na bezpieczny adres.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół