nasiona marihuany

wjazd pal do szkoly!!

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
a wiec mielismy kiedys w klasie taka rozkmine zeby takiemu zawiasowi dodac pixe do orenzady zeby sie odmulil:pale plan udpadl a tu inny kumpel z klasy chcial zebym mu zalatwil pixe bo chce takiem wzucic do orenzady!!to ja mu na nastepny dzien zalatwilem za 10zl i mial mu ja dac na wf-ie!zalatwilem ja od kuzyna i przy okazji zjaralismy polowke na 2!minol wf a tu okazalo sie bo ten koles mial na pienku z tamtym ze wykapowal go do wychowawczyni ze chcial zaj***ć kase z komitetu rodzicielskiego to zamiast dodac mu do orezady to dal ja do dilpaka i oprucz tego takze do drugiego dilpaka dal apapa skruszony i poszedl zadzwonic po pyty!!policja wpadla wyniosla tamtego kolesia w kajdankach,tak ze az sie poplakal!!nastepnie wpadla do nas(mielismy klase podzielona na grupy,jedna wf a druga technologie) i zaczela nas przesluciwac!!ja bylem spalony zdeka ale naszczescie nic niemialem przy sobie!!jeszcze policjantka z tekstem ze na testy zrobia a ja brecht na cala klase:p.ale tak jak oni przeszukiwali to byla zwykla prowizorkasazme plecaki i nic wiecej...!!najgorsze bylo to ze ja mu dalem to pixe i mnie by za to wy***ali ze szkoly!!dziwnym fartem okazalo sie ze wszystkie dragi byly fauszywe a dyrektorka wy***ala tego kolesia co mu podzucil!!niewiem jak to sie stalo!!pixa na 100% byla prawdziwa i mao tego to byla dobra pigula(bacardi)ktora klepala jak nic!!czestowalem ja paru cpunow ktorzy jedli mase pigul innych i ich w ch*j klepala!!ale mialem szczescie bo niedosc zeby mnie wy***ali to za dilerke by mnie mogli niechciec nigdzie przyjac.... :pr: :bounce:
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Człowieku mam taką faze że nie moge przeczytać co pisze :D ale to co przeczytałe no ładna szydera by była xD
 
R

rzn10

Guest
wes jak to taki przypał mógł byc ze ja pie***le :jocolor: w szkole jeszcze .Człowieku ty takie zeczy opisujesz ty po***any jestes.Od tych piguł popie****iło ci sie w bani.Jak ty cpunom dajesz dropy za darmo(czestujesz) to ciebie ładnie poskładało stary
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
rzn10 napisał:
rzn10
początkujący hodowca

Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: z daleka
a ty sie naprawde ladnie popisales pierwszy post i od razu sk***iales typa... moze idz zobacz czy rowery przed domem stoja? OMG :O
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
tego kolesia co podrzucił to bym zabił dosłownie ! jak mozna taki kipisz odpie****ic koledze z klasy nawt jezeli chical hajs przyciac,poprostu taki koles juz by mial przegrane w miescie .
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Co jak co ale takich rzeczy sie nie robi co najwyzej srodek na przeczysczenie ale nie mozna komus wbrew jego woli i bez wiedzy faszerowac pixami moze ma chore serce i co :sunny:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
za jakie darmo??temu typowi sprzedalem za 10 zl a mialem za 5!!a co tamtemu chcielismy dac to mielismy sie na nia posladac w pare osub!!a tego typa chcialem zebic ale nic sie na szczescie niestalo!! :rendeer:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół