nasiona marihuany

Wkręcamy fazy czyli

Wyszukiwarka Forumowa:

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
Siemka.
Podzielcie się różnymi fazami jak można kogoś u***anego wkręcic :pr:
Np. mnie ostatnio ziomek wkręcił na żydelca ..jeśli ktoś nie wie to mogę napisać.
Chodzi o rzeczy typu:

jaki jest kolor białego samochodu,
jaki jest kolor bialej mąki
jakiego koloru jest mleko

..co pije krowa?

Chodzi o takie wkręcające rzeczy :]
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Musi ktos ( zjarany ) mowic caly czas widelec przez 1 minute a potem pytasz go czym je zupe :D
 
D

Dzej

Guest
biegamy po lesie, duzo ziólka, jakis psychodelik i witaj swiecie ukochany. wkrecony swoj wlasny umysl i znajomych chyba o to chodzi?
 

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
Dzej napisał:
biegamy po lesie, duzo ziólka, jakis psychodelik i witaj swiecie ukochany. wkrecony swoj wlasny umysl i znajomych chyba o to chodzi?

Yyyghhh że co ? :geek:

Chodzi o takie fazy co powiedział Twój przedmówca :)
 
R

Rider

Guest
wziąść od kolegi ognia i mu nie oddawać upierając się przy tym że go wcale nuiemasz...
- jak widzisz , że koleś już sie pożądnie na ciebie wk***ił lub rospłakał to oddajesz mu po minimum 1h

- jak, widzisz, że koleś wsysną zaprawe i uwieżył bedąc na***any jak świnia że go ni9emasz, oddajesz po miesiącu.

na przykład, a co powiecie żeby zrobić komuś to samo ale zamiast zapalniczki wziąś laptopa? ...a na dodatek koleś to wsysną, hehe znam takiego.
 

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
Fazę z zapalniczką mi wkręcali już nie raz, ehh w głowie mętlik kto ją ma czy sam zgubiłem czy ktoś mi pod***ał :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół