nasiona marihuany

Wlaśnie się zbakałem

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Maciek_1988

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
55
Buchów
2
Proszę modów o przyklejenie tematu żeby każdy zielony @ mógł sobie posiedzieć za***any na forum i mógł coś napisać tak jak ja jestem teraz ;) W każdym topicu powinny się znajdować info:
-Co paliłem
-Ile paliłem
-Jakim sposobem [z jakiego eqipunku lub innego patentu ;]
-Z kim [tzn. ile osób]
-W jakich okolicznościach
-Jakieś male sprawozdanie ze schizzy
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
- ziolo
- 2 szkla
- lufka
- z 2 osobami
- w okolicznosciach plenerowych :D na rowerach
- zjaralismy sie miedzy jakimis budami na bazarku i jezdzilismy na faze po miescie i podrywalismy panienki ,w***alem sie prawie pod samochod i wy***alem na rowerze :D to tyle :D
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
-hasz
-5g
-wiadro
-w cztery osoby
-domu
-palilismy wieczorkiem u mnie w domq i o 3 juz takie zogony zee nikt nic nie mowil tylko gralismy na DreaCascie apropa za***ista konsola na kape :D
 
S

starykot

Guest
-Zioło
-2 szkła
-Lufka z kiosku
-3 osoby
-Święta
-Była dyskoteka- przychodzimy do domu do kolegi, a tu jego mama, ciocia, brat dwie siostry po 5 i 7 lat, jeszcze jeden kolega i dwie kolezanki. Mama i ciocia po 45 lat :p a zachowywały sie jak by były za***ane. My z uśmiechem przetanczylismy 2 godziny. Za***iste święta :D .
 
M

Melckor

Guest
Właśnie jest Lany poniedziałek czyli tak zwany śmingus :D obudziłem sie o 5.00 rano, z*** i susza po wczorajszej 3 nadal obecny, wiec na dobry dzien zapaliłem sobie fajnego ziółka ( cos jak scun) w sumie upie****am sie 2 lufkami. Postanowiłem zapalić z butli (suchej) szybka konstrukcja, puszczone Natural Dread Killaz - Good sensi, można zaczac palić, okno i do dziela, 1 nasypa jest śmieszne :D ide oblać brata
Edit - 14.00 :D + 3 nasypy z wiadra, przyszliśmy do mnie w stanie osob 3 :D o 14.26 doszła 4, do tego czasu zjedlismy 3 nasypki i ogolie faza bardzo za***ana , kosmos, takie mam za***ane oczy ze h00j :p :queen: bez kitu palenie to dobra rzecz... :queen:
 

Maciek_1988

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
55
Buchów
2
Właśnie się obudziłem po odespaniu Wielkanocjej bani ;)
-Hash
-3x0,5g
-moja loopa ze sprzęgłem
-4 typkow
-Domoweczka u sąsiadki [2 piętra wyżej ;)]
Krótko ;) spaliliśmy stuff na 2 razy. Do tego browarków pare na przetrwanie i za***isty klimat niczym na imprezach w USA ;).
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
hahah a raz nawet bylem na bibie takiej wypas ze h*j :D
bylismy z ziomkiem ktory mial sfuj pasztet duzo go mial... i przyjechal nas odwiedzic:D
poszlismy sie zaj***ć nie pamietam z czego , pozniej bylo mnostwo piw, next znow sie poszlismy zaj***ć spotkalismy ziomalke po drodze(du*e jednego zioma) i walilmy wiaderka ( z 3 g do tej pory poszlo) i ona idzie podchodzi do wiadra i wali je i nagle zgon usiadla na ziemi pozniej w h*j bełtow (ten jej na***any chlopak opwiedzial j:JA IDE DO DOMU i pobiegl hahah) wiec poszlismy do ziomka ktorey byl z nami i mial wolna hate
tam sie dopiero zaczelo;d na p[oczatek pojawilo sie 8 sztuk haszyszu wazone za***iste(mielismy wage) a poizniej jeszcze 2 :D czyli spalilismy 13 g na 4-6 osob w 8 h :D ziomki takie biby sa wyaps :D np proba odpalenia sziszy i węgielek ląduje na wadze haha i ja przuypala :D POZDRO
do puki mam sile to trwam tu! do puki nie zgine :D nie kupi mnie zaden hajs h*j:D wiesz co jest zabawne :D hahah ostry rox:D
 

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
-ziolko
-1 nabita
-looofka
-sam w kiblu
-taa wolne mam to sobie siedze i sobie pisze
 
E

emeryt

Guest
-ziolo
-mach za machem
-fifa
-z bratem
-bylismy na stawie, plywaly labedzie i kaczki.darlismy lacha z kaczek, bo strasznie sie meczyly jak plywaly. az glowa ruszala :pr: pozniej zaczelismy napier... z kamykow po labedziach- jak one smieszne po tym ogonem ruszaly!!! :D <lol2> pozniej sobie wkecilismy, ze one graja w jakas gre.podzielone na 2 druzny i probuja uszczypnac dziobem przeciwnika.
 
H

haszyszekk

Guest
Własnie ściągnołem 8 nabić wiadra :pr: Wiadro około 20l butelka plastikowa 6l jedna butla na 2 buchy czyli 16 buchów :silent: Były to liście mojej WW :) dlatego tak dużo ;) pzdr
 
D

Defee

Guest
Przed kompem (deszcz pada)
-5g
-2 lufy
-piwko za 5 zł czeskie
-2 zapalniczki z lampkami niebieskimi (respekt dla kogos kto je wymyslil)
-NFS most wanted (zaraz odpalam)
+ muza i Nocka lajtowa

A w normalne dni - KOCHAM wyprawy całonocne na Kołach (naspeedowanych) + baczka - dookoła zalewu, po lasach, ogniska itp...
 
A

AllMer

Guest
Siemka.

Jestem tu nowy i pozwole sie zapisac troche na off topic'u, ale trzeba sie dobrze przywitac. Kompletnie niewiem dlaczego trafilem tu tak pozno..
Mam 19 lat i mj zaczalem sie interesowac ok 2 lat temu. Squnikiem relaksuje sie ostatnio dosc czesto, bywa ze w duzym gronie na impreskach polowych, jak i samemu w domku jak teraz.. : )

1/2 g
lufki wsumie trzy
sam wsumie
przed kompem / na klimat / dla relaxu wsumie :cheers:
czas na chwilke counter strike'a

*Peace*

:queen:
 
L

LEoo

Guest
A ja wlasnie za chwilke bede palil
ziólko
0,5
lolek (bacik)
sam
dla relaksu i ***ania sie z samego siebie :p
pozdro :queen:
 
D

darek888

Guest
-ziólko :)
-2 lufy ;]
-lufka
-najpierw z kumplem później z trzema :D
-za dworcem PKS :) później poszliśmy na pizze i beka sie kręciła :D nie mogliśmy przestać się śmiać :)

PZDR dla wszystkich nastukanych :]
 
S

Solcio

Guest
Czwartek dzień bakania
4 osoby
Każdy po 3g haszu i po 2 tatry
Czas. po dysce...
Bongo wodne z plastikowej paczki po kulkach.
2h błogiego jarania... na bałach... :queen:

PS: potem spanie 15h bo bylem zjarany... ;d
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół