nasiona marihuany

Wplyw oswietlenia na poziom kanabinoli

Wyszukiwarka Forumowa:

bOoolek

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2007
Postów
11
Buchów
0
Witam,
Czy oswietlenie pod wzgledem natezenia, spektrum itp., ma wplyw na poziom thc?
Czy jest tylko zalezny od genow rodzicow i dziedziczeniu chemotypu?
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
202
Buchów
261
Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Uważam, że na stężenie THC i innych, wpływa synergia różnych czynników. Spektrum, natężenie - jak najbardziej, ale również wilgotność, temperatura, geny, to jak pracujesz z rośliną, nawożenie. Po prostu wszystko ma znaczenie :)
 

konserwatywny

Member
Rejestracja
Sie 30, 2017
Postów
18
Buchów
0
coraz bardziej zaawansowane lampy , coraz wierniej naśladują światło słoneczne , ale w Polszcze ze słońcem kiepsko ..
 
R

rolnikdolpasz

Guest
To fakt w tym roku od początku września pogoda nie sprzyja szybkiemu kwitnieniu outdorowych odmian, aczkolwiek tak czy siak prędzej czy później urosną w miare potrzeb ogrodników zadowalające, tylko dojdą później. Do outdora trzeba być cierpliwym. Na dniach ma być ponoć słonecznie i trzeba brać pod uwagę temperaturę w słońcu która jest znacznie wyższa od temperatury w cieniu.

Co do wpływu oświetlenia na poziom mocy uważam, że ma bardzo duże znaczenie. Plantacja piwniczna która jest robiona załóżmy z 10lamp hps po 600w po pięć lamp w dwóch rzędach a na każdym rzędzie lamp dwa rzędy dorodnych roślin w dużych donicach po 25-35l, czy ew mniej komfortowo dla ogrodnika, trzy rzędy roślin na rząd lamp w donicach około 25l będzie zapewne o znacznie większym stężeniu niż rosły by cztery upchane rzędy roślin w donicach 11-25l na jeden rząd lamp, które są słabsze, bo zasłaniają sobie nawzajem światło. To samo tyczy się growboxa, ale liczy się też wielkość roślin. Dużych dorodnych zmieści się pod lampą mniej a mniejszych więcej.
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany

Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl

Góra Dół