nasiona marihuany

Wplyw slonca na rosline

Wyszukiwarka Forumowa:

DryGin

Active member
Buchów
0
nie wiem dlaczego jak slonce swieci na rosline ta sie oslabia i wygina cos jakby więdła .Czemu sie tak dzieje i jaki to moze miec wplyw na rosline?? Roslinka rosnie sobie w domu i przez jakies 7 godz dziennie jak jest czyste niebo swieci na nia slonce. wczesniej sie tak dziala jak byla mala ale poznie rosla dobrze teraz po tych dniach deszczowych i bezslonecznych zaczela wiednac na sloncu .

D

delete

Guest
Pewnie masz ją na parapecie....
Nie lepjej zainwestowac w jakiaś lampe typu hps ja za cały zestaw dałem 60zł!!!!
Zrobić boxa i roślinka rośnie bajecznie pozdr

Riddick

Well-known member
Buchów
1
Wydaje mi sie ze jesli masz jedna rolsinke (tak na probe) to nie trzeba ci kupowac odrazu kupowac HPS-a sproboj np.swietlowkami kompaktowymi najmniejsze koszty.
Chyba ze jest tez taka mozliwos ze przelewasz rolsnke. Duzo ja podlewasz???

DryGin

Active member
Buchów
0
no wlasnie nie podlewam jej duzo roslina jest juz duza kwitnie od miesiaca i tylko jak slonce bezposrednio swieci na nia(na balkonie bo tam wystawiam na slonce) to ona wlasnie staje sie jaby miekka i opada ale jak zabiore z balkonu to w chwile jest ok

B

blancik

Guest
DryGin, jeżeli od początku ją zaklimatyzowaleś z mierną ilością światla, to niema się co dziwić że jak zobaczy prawidlowe mocne światlo to pada bo dostaje tak jakby szoku, potrzymalbyś ją dlużej przy takim świetle to by się spowrotem podniosla po dwuch-trzech godzinach.

biohack

Well-known member
Buchów
1
moje roslinki niemają problemu z tym: :pr: ale mam problem z czym innym :farao: małymi żółtymi paskudnymi robakami bo mam przeźroczytsą doniczke to sobie tak patrze duzo ich jest i chyba zastosuje spiryt z wodą wykoncze je:D :pr:

B

blancik

Guest
Gdzieś niedawno czytalem, że te robaczki powybijać sprytem i będzie dobrze, tylko najgorzej jak nie pozdychają, a staną się alkocholikami :eek: heheheh, niezarobisz na spiryt :)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół