nasiona marihuany

Wreszcie dobre nasionka

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mariusz

Guest
czesc to znowu JA pewnie wam zanudzam ale chcialem sie pochwalic nowymi naisonkami jakie kupilem u kolesia z cannabis.fr.pl to jest odmiana safari mix i jest to mix bialych odmian:D teraz tylko dobra ziemia i zaczynam sadzenie nasionke:p pozdro :lol:
 
D

delete

Guest
Witam a z kąd sie dowiedziałeś ,że takie mixy są tam ???,jak je zamówiłeś na stronie nie ma do kupienia żadnego safari mix,wiesz dokładnie jakie tam masz gatunki ???,ile kosztowały ????
 
B

bubak

Guest
nie pozostaje nic jak zyczyc powodzenia i zdrowych oraz duzych dzrzewek:D:D
 
M

Mariusz

Guest
trzeba pogadac z kolesiem na gg to jego numer gg:4603864 fari mix kosztowaly 40zł + 10 zeta przesyłki wiec 50 zeta za dobre nasionka w paczce bylo 11 nasion gratis dostalem jeszcze jedno nasionko Snata mari pozdro
 
D

DJKWAC

Guest
HeHE Czemu wy jesteście tacy śmieszni i naiwni!!!??? Nie mogę tego pojąć Chwalićie się nasionami które ja równie dobrze mogę kupić za 4 pln ok. 600 szt. pójdę do sklepu i kupię sobie karmę dla ptaszków!!!:) Jeszcze nie wiecie że na polskich stronach to same wały!? tu sięnie patrzy i nie podnieca (jak dziecko które zobaczy mikołaja) na to że nasionko kiełkuje bez problemu (chociaż bardzo ważne) o każda zdroba siejka kiełkuje bez problemu. Chodzi o to co będziesz później z tego miał hehe możesz to do pieca wrzucić chyba że będzie ci się chciało mleko albo olej robić (nieradzę).
I jeszcze jeden czynnik zamówiłeś nasiona 11 ich dostałeś za 50 pln z przesyłką no bravo jakież to byłogienialne tylko spójrz ile kosztują nasiona na stronach niemieckich angielskich holenderskich itd. zapłacisz za nie nawet do kilkudziesięciu euro!!! chyba że kupuje siętam gdzie ja czyli "nirvana-shop-com holenderska tam sąnajtańsze nasiona a ich jakość jest wyśmienita odmiany f1 f2 f3 i jeszcze kilka .
Więc zastanów sięnad tym co piszesz bo chyba w temacie ziółka wypadasz z gry buraczany chłopczyku HEHEHEHE :lol: :mrgreen:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
cannabis.fr.pl to zaufany sklep.prawie wszyscy z forum mieli nasionka z tamtąd i mieli dobre palenie.większość polskich sklepów to wały, to prawda.
 
D

DJKWAC

Guest
chyba że tak to sorrki alei tak mnie to nie przekonuje ja tam wole aby mi przez urząd celny przeszły na kumpla przyszły i spoks mam pewne i niech tak zostanie choduje już 2 lata alejeszcze mi do domu nie wpadli w sumie to 40 nasion kupiłem od nich ale powiększyłem skrzynke i teraz mogę jeszcze klony ukorzeniać i sam będę mixy robiłhehe pozdrawiam
 
Z

ziiba1

Guest
gościu najpierw rozejrzyj się na forum a nie piszesz takie bzdury chyba wszyscy teraz kupują na cannabis.fr.pl gość jest za***isty zawsze się z nim dogadasz...
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
jest odpowiedni topic do rozmów o cannabisie.fr.pl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół