nasiona marihuany

Wreszcie legalizacja !!

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Zajonczek

Guest
Witam, szybko pisze o co chodzi póki pamiętam :) Mianowicie chodzi mi o przemyślenia "pod wpływem" na temat czasu lealizacji MJ w Polsce. Otórz wymyśliłem tak ( moze zrobił juz ktoś to przede mną) :
W obecnych czasach my palimy nasi rodzice, prawo itp tego zabraniają rzecz jasna. Nasze dzieci także na bank będą palić my im tego nie zabronimy no bo jakie mamy podstawy ;) ale także sami kupować zielska im nie będziemy. Skolei ich dzieci czyli nasze wnuki będą miały z tym na codzień do czynienia a nasze dzieci będą , jako ze same żyły na free, im tego zabraniać i pewnie sami będą z nimi palić ;) Więc dopiedo tak za ok 60 lat jak nasze wnuki będą trzepać kase w sejmie i popalać w kibelku między obradami dojdzie do legalizacji zielonego złota :)

Dziękuje i pozdrawiam
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Zajonczek, niebardzo cie rozumien doczego ten temat i oco ci chodzi
pozdro
 

drexter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
131
Buchów
0
ja tez niebardzo rozumiem hehe :thumleft:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ciekaw jestem kto to rozumie..
moze autor na ten text uprosci i powie oco w nim chodzi
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
to mial byc chyba genialny pomysl na legalizacje... tylko po ch*j cos takiego pisac?
Zajonczek, wyobraz sobie ze nie wszyscy mlodzi ludzie pala... zeby wziac gore ludzie palacy musieliby mnozyc sie jak kroliki...
 
Z

Zajonczek

Guest
to moje "genialne przemyslenia" na temat kiedy MJ zostanie zalegalizowana bo po różnych postach nt petycji marszów i pytaniach w stylu kiedy legalizacja nie widac żadnej konkretnej odpowiedzi na to nurtujące nasze społeczeństwo pytanie
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
czy one takie genialne to bym sie klocil
 
Z

Zajonczek

Guest
moze i niegenialny ale jakaś sensowniejsza wizja nt czasu legalizacji niz ciągłe pytania na ten temat pozatym teraz mam czas genialnych pomysłów i takią myśl tu napisałem wienc nie gniewaj sie na mnie
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Świat idzie do przodu, twoje dzieci będą miały implant i wrażliwy na narkotyki anus.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Świat idzie do przodu, twoje dzieci będą miały implant i wrażliwy na narkotyki anus.
hahahaha sleja ;D rozsmieszyles mnie LOL.
nie dalbym swojemu dziecku wszczepic takiego czegos :p
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Zajonczek napisał:
Nasze dzieci także na bank będą palić my im tego nie zabronimy no bo jakie mamy podstawy

Ja mojemu dziecku na pewno nie bede pozwalal palic. Jak bedzie mialo 16 lat to juz mu bronil nie bede, ale na 100% nie wczesniej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół