nasiona marihuany

Wszelkie rodzaje HHC (HHC-H, HHC-P...) oraz THC (THC-B, THC-V...)

Wyszukiwarka Forumowa:

uzytkownikX

Member
Buchów
11
Siemanko, palił ktoś jakieś rodzaje THC oraz HHC i chciałby podzielić się doświadczeniami?

kastet

Well-known member
Weteran
Buchów
2,120
Próbowałem hhc i thcv

Oba dziwne w działaniu, przybijające jak jakieś dopy z do palenia z okolic 2010roku typu mocarz

Moonrock420

Well-known member
Buchów
79
Też próbowałem, jest jakaś taka faza, właśnie coś bardziej w gniatajacego w fotel / taki zamulacz troszkę no ale nie to samo co thc ( thc na giga giga + pod względem działania ) miałem jakieś topki niby 40% hhc i w połowie to tak nie klepalo jak 18% thc, poza tym często są w jakieś takiej ala żywicy, co sprawia że kręcenie np blanta jest nie możliwe bo wszystko się lepi oraz ich wygląd nie powala. Szczerze to nie za bardzo polecam , ale jak byś już chciał coś próbować z hhc to najlepiej cadrige / pody

uzytkownikX

Member
Buchów
11
Też próbowałem, jest jakaś taka faza, właśnie coś bardziej w gniatajacego w fotel / taki zamulacz troszkę no ale nie to samo co thc ( thc na giga giga + pod względem działania ) miałem jakieś topki niby 40% hhc i w połowie to tak nie klepalo jak 18% thc, poza tym często są w jakieś takiej ala żywicy, co sprawia że kręcenie np blanta jest nie możliwe bo wszystko się lepi oraz ich wygląd nie powala. Szczerze to nie za bardzo polecam , ale jak byś już chciał coś próbować z hhc to najlepiej cadrige / pody
Ja zamówiłem sobie tydzień temu 3.5g, gdzie na gram było HHC-P(7%)/HHC(20%)/CBD(>14%) To hhc-p niby ma 33x większy potencjał od zwykłego thc. Póki co to paliłem tylko 1 lufke i mi wystarczała, aby poczuć efekt (doświadczonym palaczem nie jestem). Jak z kimś rozmawiałem to szybko zapominałem o czym mówimy i tak samo jak coś oglądałem. A co do klejenia się topków to jest to spodowane z tego co się orientuję bardziej olejkiem, w którym moczy się CBD, aby miało w sobie HHC itp.

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Buchów
10
Ja paliłem susz hhc-o producent zakładał 19%.Byłem zdziwiony działaniem,zero zamulenia tylko taka wręcz aktywizacja(nie mylić z jakimś pobudzeniem po stimach czy kij wie czym).Strasznie ciągnęło do ludzi,do rozmów czy wspólnie coś porobić.Niestety teraz trafić hhc czy hhc-o to jak szóstka w totka.Innym razem zakupiłem carts hhc-o i na bank to nie było hhc-o.Czy mały czy duży buch to zamuła i jakiś nastrój depresyjny,stawiam że było to hhc -p.

uzytkownikX

Member
Buchów
11
Ja paliłem susz hhc-o producent zakładał 19%.Byłem zdziwiony działaniem,zero zamulenia tylko taka wręcz aktywizacja(nie mylić z jakimś pobudzeniem po stimach czy kij wie czym).Strasznie ciągnęło do ludzi,do rozmów czy wspólnie coś porobić.Niestety teraz trafić hhc czy hhc-o to jak szóstka w totka.Innym razem zakupiłem carts hhc-o i na bank to nie było hhc-o.Czy mały czy duży buch to zamuła i jakiś nastrój depresyjny,stawiam że było to hhc -p.
no te kartridze to czesto przekrety

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół