nasiona marihuany

Wszystkie kwitną przy 18/6

Wyszukiwarka Forumowa:

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Panowie problem nie wiem co jest grane, pierwszy raz mam takie coś, wszystkie sezonowe kwitną, lampy wyłączają się o 12 a włączają o 18, czyli mają 6h ciemni, a mimo to kwitną co jest grane ? Powietrze brane z dworu, 600hps i 250led cob. nie określiły płci, co się czasem wcześniej zdarza, po prostu formują kwiatostany
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
I mimo, że kwitną to nie określiły płci ?. Nie no, pewnie jakieś crossy półautomaty early version i koniec końców masz zwykle autosy.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Różne, z pestkomanii oraz panpestka, og kushe big budy white widowy special kushe frozen black berry różne gg3 chocolate jakieś, z 25 różnych odmian a wszystkie kwitną, mam rebus jak ch*j.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
I mimo, że kwitną to nie określiły płci ?. Nie no, pewnie jakieś crossy półautomaty early version i koniec końców masz zwykle autosy.
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi byczku, czasami jest tak że określą Ci płeć wcześniej i dalej weguja, te określiły i zapie****ają z kwiatostanami przy 18
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,788
Buchów
10,100
Odznaki
9
Poka te kwiaty. Jesteś pewny swojej czasówki i dasz za nią sobie uciąć rękę?
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Mi się wydaje bo też tak kiedyś miałem że trzymałem pare miesięcy na wegu i pojawiły się tzw. preflowery i na tych preflowerach stało tylko sie rozrastała, tak więc nie masz sie co martwić najlepiej jakbys dał jakieś foto .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół