nasiona marihuany

Wszystko nie jest jak nalezy !!! pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

fajrant

Member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
16
Buchów
0
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. odpowiedz hps 70W +7x20w swietlowki
:arrow: 2. odpowiedz nasiona easy bud i 1x WW
:arrow: 3. odpowiedz ziemia do palm nie wiem jakie ph oraz ziemia torfowa ph 5,5-6,5 bez dolomitu ze zwirem i styropianem
:arrow: 4. odpowiedz co 2 dni jak sucho
:arrow: 5. odpowiedz wszytko ok 3x 12x12 temp 27-29 przy szczytach
:arrow: 6. odpowiedz biohumus oraz troche florovit
:arrow: 7. odpowiedz ponad 3 tyg
:arrow: 8. odpowiedz fotoperiod 24/0 27-29 C

Dodatkowe info: roslinki maja po 10-15 cm ale u wszystkich liscie sa ciemnozielone i zaewijaja sie do dolu dodalem nawozu i nic przesadzilem do 3l doniczek i teraz na dodatek stoja w miejscu od 2 dni co robic ? sa 10 cm od swietlowek bo myslalem ze maja za cieplo ale dalej nic liscie sie nie prostuja a dolne nawet żółkną nie mam dolomitu moze to jego sprawka ? moze dzis zalacze foto pozdro p.s szukam nowej zarowki do HPS 70 ma ktos ????? aha jeszce dodam ze niektore krawedzie lisci maja jasny zielony kolor reszta liscia mocno ciemno zielona
 
C

canabuz

Guest
moje NLki bardzo podobnie, chociaz do tego po prawie 3 tygodniach wygladaja jak 3-dniowe, ale powoli odzywaja.
liscie tez sa zawiniete (lekko, ale bardziej niz u zdrowych) do dolu i na krawedziach robily sie jasniejsze az na jednej NL 2 pierwsze liscie zbrazowialy i sie pokruszyly a 2 wyzsze staly sie zolte, ale jeszcze jakos wygladaja ( jakby zielen wracala?.. )
teraz innej NL i EG wyrastaja male listki w brazowym odcieniu.
i nie mam pojecia co jest tego przyczyna, bo w tych samych warunkach wyrastalo juz kilka roslin, jedyne co zmienilem to wentylacja (teraz wiatrak i termowentylator, wczesniej sie "prazyly" w nawet 30-40 stopniach i jakos zyly, rosly szybko) i wsadzilem je od razu po wykielkowaniu do 18ek, wczesniej zawsze dawalem do takich malych 11ek az mialy kilka pieter.
 
Y

Yoplik

Guest
Może spróbuj mniej nawozem podlewać. Moje roślinki miały takie objawy jak za dużo koksów dałem do wody.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół