nasiona marihuany

Wszystko o automatach

Wyszukiwarka Forumowa:

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Kiedy zbierać pyłek

Siemanko.pytanie jak w temacie. Posiadam na oucie 10 sztuk White Russiana auto.dzisiaj określił mi plec jeden meszczak a ze chciałem zrobic sobie jakies pestki na przyszły rok (a jeszcze nigdy tego nie robiłem) chciałem sie zapytać kogos doświadczonego w temacie : po jakim czasie po pokazaniu jajec moge pobierać pyłek? Wyniosłem juz tego faceta na inna miejscowe coby sam nie zapylil wszystkiego i nie wiem za jaki czas sie wybrac do niego po spermę :) Z góry dzieki za pomoc. Peace
 

szymon2119

Member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
20
Buchów
0
Witam, jestem zielony w tym temacie więc chciałem się zapytać czy na nastepny outdoor nadawały by się te 3 gatunki. Dlatego 3 bo chciałem urozmaicić smak. Wszystkie ze strony quakemind.pl <strona godna polecenia?

BlueBerry Autoflow Femi GGS 5 szt
Diesel Ryder Autoflow Femi GGS 5 szt
Easy Ryder Autoflow Femi GGS 5 szt

No i kiedy najlepiej wyjść z tymi automatami na miejscówkę i czy są to gatunki, które nie są wymagające. Trochę namotałem pytań:spalony:
 
G

Gość

Guest
Tak Quake jest godny polecenia.
Odmiany też ciekawe, z BB trzeba uważać z nawozami tzn. stosować mniejsze dawki bo jest uczulona. A zaczniesz jak się zrobi ciepło czyli w maju, kosa planowana lipiec-sierpień.
 
D

delete

Guest
witam jaka odmiane/y polecacie ktore rosnia tak na wysokosc do 30cm??
 

Patrizio

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2011
Postów
303
Buchów
0
Jednak mnie przekonaliście ;). Na outa poczekam na następny sezon. A teraz wymyśle jakiegoś growboxa z szawki na 2 niskie roślinki, tylko że mój budżet będzie ograniczony do 100-150zł. Da rade kupić jakąś tanią lampe i wętylatorki od kompa do stówki ?

Palaczem MJ jestem już ponad 2.5 roku, interesowałem się jedynie historią i działaniem marihuany. Przeczytałem już 2 książki obejrzałem z 5 filmów, czytałem artykuły, aż w końcu się zainteresowalem uprawą konopi, aktualnie czytam i nabywam wiedze o uprawie i się troszke w to wkręciłem :D. Z Indoora chciałbym uzyskać okolo 150-200g suszu.
Od razu mówie ze siuwax bedzie na mój użytek, nie gonie szajsu na mieście bo już miałem jeden przypał, jak goniłem 100gieta :D.

Co polecacie na indora do 150zł ??
I jakie odmiany mi polecacie. Chodzi mi o Sativy, żeby była łatwa w uprawie i był spory plon.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :spalony:

Z indoora mozesz uzyskac spokojnie te 200 gr ale nie przy malej inwestycji rzedu 150zl. Same nasiona by uzyskac taki plon to tak, a do tego jeszcze sprzet, lampa hps, growbox...
 

BTNxSkunk#11

Member
Rejestracja
Lip 26, 2011
Postów
9
Buchów
0
A na out'cie. Ile moge wyciągnąć z jednego krzaka min. "A47, Super Lemon Haze, Passion" Chodzi mi o automaty Outdoor. Na same nasiona przeznacze 150-200zł. 5nasion femonizowanych auto. Co jeszcze bede musiał kupić na outdorka? Jakie nawozy ? Jaka gleba ? I jakie niezbębne akcesoria do uprawy. No i na jakią kowte się przygotować ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :spalony:

Edit. Jakich plonów moge się spodziewać z jednej rośliny na outdoor. Tak mniej wiecej :D
 

faftaq

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2011
Postów
52
Buchów
0
ile możesz wyciągnać to dokladnie nigdy nie wiesz, zalerzy jaka bedzie pogoda, czy choroby Ci nie wejdą itd.. mniej wiecej mozesz popatrzec jakie plony z jakiej rosliny w fotorelacjach..

wsadzajac w glebe najpierw wymieszaj glebe z ziemia ogrodową.

Z nawozow kup biohumusa i planktona K

10l ziemi - 4zł
biohumus 1l - 6zł

takie mniej wiecej sumy jakie znam..

zdr
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
Witam, jestem zielony w tym temacie więc chciałem się zapytać czy na nastepny outdoor nadawały by się te 3 gatunki. Dlatego 3 bo chciałem urozmaicić smak. Wszystkie ze strony quakemind.pl <strona godna polecenia?

BlueBerry Autoflow Femi GGS 5 szt
Diesel Ryder Autoflow Femi GGS 5 szt
Easy Ryder Autoflow Femi GGS 5 szt

No i kiedy najlepiej wyjść z tymi automatami na miejscówkę i czy są to gatunki, które nie są wymagające. Trochę namotałem pytań:spalony:

elo

quakemind.pl to dobra strona>na pewno bez przypalu

te af'y jak najbardziej sie nadadzą na outy na pewno dojda... tylko znajdz dobre miejsce(dobrze naswietlona, nie za nisko zeby nie bylo wilgoci gdyz automaty potrafia szybko splesniec, kupisz sobie srodek na plesn powinno byc git...a to dopiero za rok to studiuj forum,czytaj a bedzie dobrze)

nie powinny byc ''wymagajace''ale uwielbiaja slonce czego w tym roku brakuje :zombi:

a kiedy wystartowac? no to zobaczysz po pogodzie... mozesz pierwsze 5 kielkowac juz w kwietniu na parapecie a potem na miejscowke <lol>
 
G

Gość

Guest
Automaty

Siemanko mam na oucie od 29maja 3 automaty tj. NYC Diesel nie feminizowany z f2seeds i 2x White Russian feminizowany. Problem tkwi w tym ze do tej pory jeszcze nie zakwitly nie wiem dlaczego ;> nie podlewalem biohumusem juz od 3 tygodni tylko z 2-3 razy plantonem k zeby jakos wymusic to kwitnienie i nic. Krzaczki siegaja juz nieco powyzej pasa.OCB ?? :pl::pl::pl:
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
he teraz to juz praktycznie popij woda bo jesli mnie o***ali to co mam im napisac ;] ? Napisze im ze co ze posadzilem ich pestki i to nie sa te ? Przeciez w Polsce uprawa zakazana ;)
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
he teraz to juz praktycznie popij woda bo jesli mnie o***ali to co mam im napisac ;] ? Napisze im ze co ze posadzilem ich pestki i to nie sa te ? Przeciez w Polsce uprawa zakazana ;)

Ale Ty ichprzecieżnie posadziłeś w Polsce, tylko w Czechach! :D Albo kuzynowi chciałeś prezent zrobić, bo pracuje w Czechach na kopalni i tam mieszka czasowo. Tyle.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół