nasiona marihuany

WW f2- Outdoor +fota

Wyszukiwarka Forumowa:

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
WW jest juz tydzień na 12/12 na Out oto fota jak kwitnie:):)

później zamieszcze inne foty lepszej jakości i wszycy beda mieli pewnośc ze to kobitka:):)
 

Mr. Cannabiz

Banned
Rejestracja
Lip 28, 2006
Postów
76
Buchów
0
rusko napisał:
...przez pierwsze dwa tygodnie stała w domu na parapecie, a póżniej powędrowała na spota do szklarni...
Mam pytanie czy mozna postawic roslinke na parapecie w 1 dniach zycia ?? Tak jak to zrobil rusko
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Mr. Cannabiz, przecież ja by nie można było postawić na parapecie to by jej nie stawiał :) Pozdro
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Mr. Cannabiz napisał:
...przez pierwsze dwa tygodnie stała w domu na parapecie, a póżniej powędrowała na spota do szklarni...
Mam pytanie czy mozna postawic roslinke na parapecie w 1 dniach zycia ?? Tak jak to zrobil rusko
odpowiedz w pytaniu
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
oooo Moja gratisowa WW (podobno z nirvany) , jak narazie chy a jest kobietka , mam nadzieje ze sie nie zhermi bo jest najwieksza ze wszystkich WW które mam w ogrodzie. sesese
 
L

Lift

Guest
jeszcze nie wszystko stracone !! z hermy nie bedziesz mnial dobrych nasion (same hermy) ale palenie mozesz miec. w sumie ciezka i zmudna robota ale gdybys nie dopuscil do zapylenia kastrujac jajka to mozesz miec troche palonka... ja tam bym sprobowal, nic do stracenia
PzDr... :queen:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
lubo napisał:
bo u kluchy się zchermiła, nie czytałeś?

jesli maja z tego samego zrodla nasiona to rozumiem. Peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół