nasiona marihuany

WW f2- Outdoor +fota

Wyszukiwarka Forumowa:

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
mam z ziomkami 1,5 miesięczną WW w niedostępnym miejscu!! przez pierwsze dwa tygodnie stała w domu na parapecie, a póżniej powędrowała na spota do szklarni :queen: teraz ma 1,5 miecha! na miejscówie zbudowaliśmy boxa w którym bedzie już 12/12! i teraz pytanie! czy ktoś wogóle robił boxa na Out?? czy box musi byc 100% szczelny by nie wdarło sie światło?? i czy wogóle zakwitnie w boxie na Outdoor?? :king:

narazie dwie fotki z przed paru dni!! jutro będą nowe z boxem :cheers:
 

demon111

Member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
7
Buchów
0
Ty masz coś z głową? box na out?? mam lepszy plan znajdż dużą czarną folię i na zmiane z kumplami co 12 godzin przykrywajcie i odkrywajcie marię - za 8 tygodni zrobicie harvest :):):) acha a boxa uszczelnijcie silikonem i radziłbym też pociągnąć jakiś przedłużacz i zamontować wiatraczki celem wentylacji.Ogólnie gratuluję rozumu- czytam to forum od zimy i jak na razie dla mnie jestes autorem najdurniejszego pomysłu -pogratuluj tez kumplom ( acha czarną folię można zakupić w ogrodniczym) brawo i powodzenia :king: jestes wielki
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
ojj demon demon .... krytykujesz innych a sam masz 3 posty , ucisz sie ...
 

demon111

Member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
7
Buchów
0
Orto napisał:
ojj demon demon .... krytykujesz innych a sam masz 3 posty , ucisz sie ...
bo ja tu misiu nie przychodze bzdetów wypisywać tylko łyknąć co nieco od lepszych 3 posty ale 5 lat outdoora ;) i co tu duzo gadać -dla mnie najbardziej debilny pomysł i tyle pzdr
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
ty jesteś debil!! i sam masz coś z głową!! czarna folia mówisz?? a ja zrobiłem boxa z płyt wiurowych które 100% lepiej dają ciemno niż czarna folia która i tak by przepuszczała światło bo było sprawdzane!! a po co ku**a budowałem tego boxa żeby właśnie dać jej światło 12/12!! np o 9 rano wyciągam ją z boxa a o 21 zostaje włożona do boxa!! demon 111 naprawde mi ciebie szkoda!!! tak pociągne kabel przez busz i zamątuje wiatraczki po jakiego ku**a hu*a!! ciekawe czytasz forum od zimy a zalogowałes sie dopiero w maju!!! debil jak h*j :farao: :sunny: :pr: !! i o wypowiedz na ten temat prosze mądrych ludzi a nie kretynów!!!!! :flower: zdrówko
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
powiem ci że najlepsza metoda to prób i błędów a tak na marginesie to wydaje mi się że zakwitnie jak będzie szczelne i 12/12 światła.ale osobiście nie próbowałem więc wiesz.najlepiej zapytaj scuna on tu jest szefem.pzdr
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
dzinx:):) niedługo spróbuje wżucić fotki z boxa:)


a oto fotki w boxie na Out:) :queen:
co o tym sądzicie?? :scratch:
i na całym boxie od jutra będzie jeszcze zażucana czarna folia dlapewności:):)
następne foty z topami juz wkrótce hehe :jocolor:

[ Dodano: 2006-07-08, 00:13 ]
jest piękna :queen:
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
nie hodowałem jeszcze w boxie ale wydaje mi się że jest troszke mały ale oczywiście sie moge mylić to taka moja sugestia
 
H

haszyszekk

Guest
Przy tego typu boxie chyba nie mosi być taki wysoki... w końcu roślina ma słońce zamiast lampy, czyli oszczędza sie sporo miejsca...
Ogólnie to fajny pomysł :) Jeżeli sie nie zniechęcisz rusko, to za 8 tyg. harv. będzie ;] Przypomne tylko że odmiany out mozna trzymać indoor i flowerować je kiedy tylko mamy na to ochote :)
rusko, masz jaja żeby na out wystawiać takiego boxa :) Dużo roboty, duże prawdopodobieństwo przypalu... :salut: Powodzenia :) pzdr
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
przypał jest minimalny!! żeby tam dojść to trzeba ładnie sie natrudzić!!! zobaczymy co z tego będzie póżniej :queen:
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
jaka nasza?? :joker:


a to box na Out przykryty jeszcze potrójną czarną folią :):):) co o tym sądzicie?? :cheers:

niedługo foty jak WW kwitnie na Out w boxie :):) :bounce:
 

LordX

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2006
Postów
26
Buchów
0
Trzeba rozhustac to forum bo widze ze chlopaki przymieracie przez te upaly... :salut: :salut: :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół