nasiona marihuany

www.nasionkacannabis.pl - mega oszust

Wyszukiwarka Forumowa:

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Jak dla mnie to typowa wy***ka z przemysłówką lub sieją :) po co kupować w takich sklepach. Jak dla mnie szkoda kasy :) Pozdro
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
ja na Twoim miejscu nie zamawialbym nasionek z tej stronki , dlamnie lipa lepiej dolozyc i kupic z pewnego sklepiku oczywiscie mowa o cannabis.fr.pl ;) ja z tej stronki zamowilem HH i na siedem kielkowanych bo trzy sobie zostawilem wszystkie wykielkowaly i extra rosna wiec polecam :)
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Pewnie że trefny samo wykonanie sklepu juz dużo mówi :) o nim Pozdro
 

wiosna

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2008
Postów
16
Buchów
0
Przyznam się, że kupiłem pestki z tego sklepu... Na paczkę czekałem ponad dwa tygodnie. Są w chusteczce, nawet kiełkują. Nie wiem co z tego będzie, ale już czuję, ze stracone pieniążki. To mój pierwszy rok, zatem jak widać początki są trudne :). Człowiek uczy się na błędach. No nic.. poczekamy, zobaczymy.
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
ku**a no nie rozumiem tego
dlaczego wiekszosc ludzi najpier robi pozniej mysli...
tyle jest info w sieci na temat dobrych sklepow, po co kombinowac???
przyznam sie ze sam kupilem kiedys trefne pechy ale wtedy o czyms takim jak canabis.fr mozna bylo pomazyc.
trzeba najpierw czytac, pozniej sie zastanawiac, a pozniej robic, nie na odwrot ;-)
pomimo wsyztsko mam nadzieje ze cos Ci tam wyrosnie z tych pestek co chociaz troche bedzie kopalo ale to raczej jest przemyslowka
 

wiosna

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2008
Postów
16
Buchów
0
Nie no spoko, ja już widzę swój błąd. Pokusiła mnie jedynie ta cena, oraz "gratisy" oferowane do każdego zamówienia. Wydałem pieniądze, ale za głupotę się płaci.
 

Viceroy

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2007
Postów
102
Buchów
0
masz papugi to jeszcze nic niestraciles hehe.
 

darkone

Member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
19
Buchów
0
c) Jak mieć trochę nasion a nie zniszczyć towaru?
Kiedy już widzisz, że jakiś krzaczek jest męski, a nie chcesz zepsuć całego towaru nasionami, to lecisz do sklepu i kupujesz jedwab lub nylon (biały obowiązkowo bo przepuszcza on dużo światła), robisz z niego worek (sklejając silikonem) tylko szczelny żeby nic nie wyleciało i przykrywasz nim gałązki krzaka na których są męskie kwiaty albo nakładając je na same kwiaty. Męskie kwiaty pękają i wylatuje ten pyłek. Następnie osadza się on na jedwabiu i nie zapładnia roślin. Wyrywasz wtedy całego męskiego (nie zdejmując jedwabiu!) i wynosisz gdzieś dalej od krzaków. Potem obcinasz czubek jedwabiu tak żeby zmieścił się na gałązkę i nakładasz na jedną gałązkę żeńskiego (tylko uważaj żeby nie zsypać z niego pyłku na inne gałązki). Dzięki temu będziesz miał nasiona tylko na jednej gałązce i będzie ich wystarczająco a nie zmarnujesz reszty towaru. Możesz też nałożyć ten pyłek pędzelkiem itp. ale pamiętaj, że trzeba być ostrożnym, żeby nie zasypać całego krzaka.
Porada w dziale Hodowla. Robił ktoś już tak ? hehe
 
D

delete

Guest
Kupilem tam z czystej ciekawosci sionka. Na 10 zadne nie wykielkowalo - jedna wielka lipa. Dobrze ze kasa nie duza...
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
po h*j kupujecie z czystej ciekawosci jak macie napisane jak choj na wzgorku łonowym ze oszust i w ogole ch*j z niego.
Taki jestes bogaty zeby w choj sobie leciec.
Tak to ku**a kupuja nasiona chociaz wiedza ze wychoja a do magicseeda to sie dopie****aja o 60 zloty gdzie tu ku**a logika

*Wiem naduzywam slowa choj***
 
G

Gość

Guest
po co odświeżasz taki temat skoro wiadomo że to shit pomyśl zanim napiszesz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół