nasiona marihuany

www.seed.pl - mega oszust

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ania22x2, ładny awatar :D, może coś więcej?:silent:

sorka za offtop
 
A

ania22x2

Guest
seed.pl nic nie znalazłam w inne .. .
a jakby były preparaty, nawozy ect. w przystępnych cenach wiele osób by się skusiło..
 
H

haszyszekk

Guest
nom... to byłby dobry pomysł... albo odciski grzybów :)
Może jakieś sprawdzone naturale, ekstrakty, sadzonki... w sumie trzeba myśleć przyszłościowo ;) pzdr
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
Oferta na pewno się niebawem rozszerzy, m.in. o produkty No Mercy Supply i Nirvany.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Oferta na pewno się niebawem rozszerzy, m.in. o produkty No Mercy Supply i Nirvany.
bogusik2, powinneś zrozumiec że jeśli to nowy sklep(uczciwy)to właściciel naprawde włożył kawał kasy i poprostu może jej nie stac na wiecej lub poprostu może nie byc pewna tego biznesu.Powiem jeszcze raz na początek promo weryfikacja,daj boże pochlebne opinie i grono klientów powinno się zwiększac.Qrcze tego skunka to bym łyknął,miałem go zamówic z seedbotiqe
Może jakieś sprawdzone naturale, ekstrakty, sadzonki... w sumie trzeba myśleć przyszłościowo
Naprwde ,ja o tym marzę
albo odciski grzybów
:salut:I sadzonki SD.
 

LSDMAN

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2006
Postów
16
Buchów
0
sklepik wyglada na prawde fajnie, mam nadzieje, ze oferta w postaci nasionek jest rowniez takiej jakosci, zycze powodzenia :)
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
No Ci zaawansowani growerzy jesli Wasze boxy sa puste to na co czekacie ?:D
Gratuluje rozsadku wlascicielce sklepu i zycze udanych transkacjii.
P.S
jesli oferta sklepu bedzie rozszerzona o inne ciekawe rzeczy z holandii skusze sie na 100we
:D interesuja mnie zarodni grzybkow, sadzonki SD jak ktos napisal. no i jak juz bedziesz liczyc zyski warto sprowadzic do polski jakies dobre nawozy i je rozlewac w mniejszych ilosciach i sprzedawac ;) zarobek gwarantowany, a cannabis.fr.pl w koncu bedzie mialo polskiego konkurenta ;) i dobrze! niech polski biznes sie rozwija do tego stopnia, az rzad zrozumie, ze tego sie nie powstrzyma:D :D :D :D :D a wtedy... szabada łojejkkuuuuu :D:D
ale mi sie fajnie pisze przy drum'n'base :D
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
kikijones napisał:
bogusik2, powinneś zrozumiec że jeśli to nowy sklep(uczciwy)to właściciel naprawde włożył kawał kasy i poprostu może jej nie stac na wiecej lub poprostu może nie byc pewna tego biznesu.
kikijones, cieszę się, że trafnie oceniasz moją sytuację. Rzeczywiście, aby sprowadzić te sześć odmian w wystarczającej dla startującego sklepu ilości, potrzeba było dużo pieniążków. Ale kto nie sieje, ten nie zbiera plonów. Postawiłam wszystko na jedną kartę. I wiem na pewno, że jeżeli uda mi się zyskać Wasze pochlebne opinie na temat moich nasion i zdobyć zaufanie Polaków do polskiego sklepu, to moje ryzyko i praca się opłacą. A wtedy zrobię wszystko, by oferta stała się o wiele bardziej zróżnicowana i atrakcyjna dla nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdzie się w niej wszystko, co tylko będę w stanie sprowadzić. Oczywiście wszystko dla Was i Waszych potrzeb.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Ok ale to nie zmienia tego co napisałem o tym jak zdobyc zaufanie.Nie zależy mi na darmowych nasionach bo i tak nie mmiałbym gdzie ich narazie posiac ,ale to jedyna droga do klienta ,naprawde :pr:
 
A

ania22x2

Guest
seed.pl napisał:
Postawiłam wszystko na jedną kartę. I wiem na pewno, że jeżeli uda mi się zyskać Wasze pochlebne opinie na temat moich nasion i zdobyć zaufanie Polaków do polskiego sklepu, to moje ryzyko i praca się opłacą. A wtedy zrobię wszystko, by oferta stała się o wiele bardziej zróżnicowana i atrakcyjna dla nawet najbardziej wymagających klientów.

jeżeli tylko uczciwie podejdziesz do tego wszystkiego to uwierz że w niedługim czasie zyskasz zaufanie i wiarygodność klientów, trzymam kciuki bo brakuje nam polskich uczciwych sklepów
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
jeśli wszystko będzie wporządku to niedługo będziesz patrzyła z zachwytem na swoje konta gdy cyferek będzie na nich przybywać. Założyć taki sklep to nielada wysiłek i troszke kasy, zwłaszcza w Polsce, ale to wszystko zwróci się z wielką nawiązką.

Najpierw nasionka, potem nawozu odżywki, jakieś narzędzia, lampy , przyrządy miernicze i kruca sklep jak się patrzy!

Oby starczyło Ci sił na prowadzenie sklepu :alien:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
seed.pl napisał:
kikijones, cieszę się, że trafnie oceniasz moją sytuację. Rzeczywiście, aby sprowadzić te sześć odmian w wystarczającej dla startującego sklepu ilości, potrzeba było dużo pieniążków. Ale kto nie sieje, ten nie zbiera plonów. Postawiłam wszystko na jedną kartę. I wiem na pewno, że jeżeli uda mi się zyskać Wasze pochlebne opinie na temat moich nasion i zdobyć zaufanie Polaków do polskiego sklepu, to moje ryzyko i praca się opłacą. A wtedy zrobię wszystko, by oferta stała się o wiele bardziej zróżnicowana i atrakcyjna dla nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdzie się w niej wszystko, co tylko będę w stanie sprowadzić. Oczywiście wszystko dla Was i Waszych potrzeb
Marysiu za***ista z Ciebie dzieffucha i bizneswoman :D :D
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
Wszystkim dziękuję za miłe słowa.
Pozwolę sobie przypomnieć Wam, że został już praktycznie tylko jeden dzień na nadsyłanie do mnie ofert. Na razie na nie nie odpisuję. W poniedziałek około południa wszystkie pięć osób, którym zdecyduję się wysłać nasiona otrzyma ode mnie pm z taką informacją. Was z kolei zapraszam do dalszego komentowania sklepu oraz być może podsyłania pomysłów.
 
A

ania22x2

Guest
seed.pl napisał:
Was z kolei zapraszam do dalszego komentowania sklepu oraz być może podsyłania pomysłów.
Komentowanie napewno rozpocznie się na dobre jak już pesteczki trafią do ludzi
A.
 

d0d1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2009
Postów
75
Buchów
1
Ja tam radze uważać czuje że to kolejna akcja typu seedbank.pl
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół