nasiona marihuany

www.seed.pl - mega oszust

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
A

ania22x2

Guest
d0d1 napisał:
Ja tam radze uważać czuje że to kolejna akcja typu seedbank.pl
uważać trzeba bo za dużo naciągaczy jest w sieci ale bądźmy dobrej myśli..
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
d0d1 napisał:
Ja tam radze uważać czuje że to kolejna akcja typu seedbank.pl
Nie znam historii związanej ze stroną seedbank.pl Jednakże przyłączam się do Twoich słów, że trzeba uważać... Również na to by nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
d0d1 a ty skąd? z tej domeny pewnie piszesz.. znaczy się seedbank.pl ? :p

Powiedz mi jeśli jest openseed dla kilku niezależnych osób i każda wyda swoją opinię na temat nasion i w rezultacie okazuje się, że wszystko jest ok.. to o co chodzi?

Inni zamówią i mogą się spodziewać, że sklep ich nie wyrucha a przynajmniej taki klient będzie miał pewność, że były nasiona testowane tutaj i są OK.

Zamówią jedni.. okaże sie ok, drudzy ok.. i oby takich jak najwięcej ne? :p
My dodamy wreszcie jakiś sklep do seedbanków a nie shit i wsio :).
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
Witam ponownie,
Myślę, że mogę już uznać openseeda za zakończonego. Wybrałam już 5 osób, które otrzymają nasiona White Skunk. W tej chwili właśnie wszystkim tym osobom wysyłam pm z taką wiadomością.
Wybrane osoby:
ania22x2
AtomBoy
Bielak
Reggaenerator
koordynator hemplobby
Chcę też podziękować tu wszystkim osobom, które wykazały zainteresowanie moim sklepem i mimo, że jest on nowy, okazały choć odrobinę zaufania.
 
S

sdfsdf

Guest
chcialem serdecznie podziekowac seed.pl, za zaufanie i obiecuje ze zrobie co w mojej mocy by wszyscy byli zadowoleni!
Pozdrawiam!
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
również dziękuję seed.pl, obiecuje przeprowadzić rzetelną fotorelację, która zapewne umieszczona zostanie na www.haszysz.com na forum i jeśli zechcesz na Twojej stronie www.

Tak będzie :thumright:
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
Proszę wszystkich o pozwolenie na wykorzystanie zdjęć roślin z nasion na mojej stronie www.seed.pl
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
zapowiada sie, ze seed.pl bedzie dobrym sklepem... :D :D :D ale nie chwal dnia przed zachodem slonca.
 
A

ania22x2

Guest
dziękuję seed.pl za zaufanie, oczywiście fotorelacja będzie.
Pozdrawiam
A.
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
kikijones napisał:
Olejcie to najważniejszy jest sklep,w tym przypadku seed.pl chciałbym ale nie wiem jak przyspieszyc tę weryfikacje.Podoba mi się ta odmiana White Label - White Skunk,ale jeszcze sie wstrzymam.Powodzenia!!!
kikijones, dzisiaj wysłałam pierwsze przesyłki, więc mam nadzieję, że fotorelacja zacznie się już w najbliższym czasie, być może nawet już jutro. Pozdrawiam.
 
H

haszyszekk

Guest
Ej tylko niech ci którzy będą chodowac co jakiś czas biorą (w poźniejszym okresie) liście z przecinek i nich sprawdzają organoleptycznie... Jak kopnie z wiadra to moze już wcześniej będzie dla niektórych zadowalająca weryfikacja ;) pzdr
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Top 44 jast ma dosc specyficzny wyglad(choc nie jestem znawcą i zawsze moge sie pomylic) po dwóch tygodniach ją rozpoznam,,choc pomysł bogusik2, ma zajefajny :thumright:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
bogusik2 napisał:
Jak kopnie z wiadra to moze już wcześniej będzie dla niektórych zadowalająca weryfikacja
sie wie! :) ah ten chlorofil :) Postaram się jak najszybciej dostarczać informacji bo widze, że ludzie naprawde pokładają wielkie nadzieje w sklepie :).
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół