nasiona marihuany

www.seed.pl - mega oszust

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Kolejny polski seedshop który posiada nasiona z Nirvany, ale czy to prawda trudno powiedzieć. Czekamy na wypowiedzi zadowolonych lub wy***anych klientów.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
pisza ze dzialaja pod patronatem NIRVANY, ciekawe czy nirbana cos o tym wie :D mozna by wyslac do nich maila czy to prawda
 
J

jura

Guest
ten polski seed bank to gowno kupilem nasionka i co jajco nic nawet nie wykielkowalo a kumplowi roslinka zdehla po 2 tygodniah ***aki lesne :evil:
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
jura a jakie zamawiales? ja zamowilem i wygladaja wysmienicie :D ale co z nich bedzie bede was informowal na bieżąco
 
J

justynka

Guest
heheh no adinek zobaczymy co wyjdzie z tego;] narazie nasionka leza aby sie wykielkowaly :D
 
G

greenlife

Guest
zycze zeby bylo cos pozadnego ale szczeze w to watpie (obym sie mylil)
 

adinek

Active member
Rejestracja
Sie 20, 2005
Postów
44
Buchów
0
ja tez życze sobie by te WW wyroslo na cos za***istego , jezeli nie to seed.pl bede jechal na kazdym forum zwiazanym z mj .
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
mozesz juz zaczac :) sklepik w h*j nie wiarygodny
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
sklep z oryginalnymi nasionami

Witam,
Dnia 5 maja 2006r otworzyłam sklep z nasionami konopii. Nasiona sprowadziłam na własny koszt z Holandii. Właśnie przed chwilą dowiedziałam się, że moją domenę www.seed.pl ktoś już wcześniej miał i jest ona teraz na czarnej liście www.kanaba.info Szkoda, że wcześniej tam nie zajrzałam, lecz podjęłam już odpowiednie kroki mające na celu weryfikację jakości moich nasion przez wyżej wymienioną stronę. Mam nadzieję, iż Kanaba przystanie na moją propozycję oraz że zostanę jak najszybciej usunięta z tamtej listy. Dla Was oferuję nasiona w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach breederów takich jak: Nirvana, White Label. W przyszłości mam nadzieję poszerzyć swoją ofertę, jednakże to już będzie zależało od Was. Myśl o założeniu prawdziwego sklepu pojawiła się u mnie dość dawno. Padłam ofiarą oszustów z jednego polskiego seedbanku, którego nazwy nie ma sensu tu wymieniać, ponieważ temat o nim już jest. Zapraszam wszystkich na moją stronę www.seed.pl
a w szczególności do działu pochodzenia nasion http://seed.pl/pochodzenie.html
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, a w miarę możliwości mogę zamieścić więcej zdjęć nasion. Dla zainteresowanych podaję maila - sklep@seed.pl
Pozdrawiam,
Marysia.
 
Ostatnia edycja:

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
Poddaję się weryfikacji na www.kanaba.info Uważam, że jest to najbardziej wiarygodne źródło informacji na ten temat.
Klienci mają gwarancję w postaci zdjęć na stronie. Tak jak już wcześniej wspomniałam, jeżeli będzie zainteresowanie, jestem gotowa zamieścić więcej zdjęć.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Życzę powodzenia zwycięzcom i Marysi, która podjęła się czegoś tak szczytnego. Sam nie chcę pisać tej oferty bo mam już sporo roślin na utrzymaniu :D.
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
lubo napisał:
Życzę powodzenia zwycięzcom i Marysi, która podjęła się czegoś tak szczytnego.
Dziękuję za miłe słowa.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
No! :) widzisz 1 plus dla Ciebie że zgadzasz się podjąć te kroki i zaryzykować rozdania pare nasion. Ja mam jeszcze troche miejsca wiec mogę się podjąć zadania. Mam tylko nadzieje, że nie dostaną osoby które o uprawie nic nie wiedzą ;-/

Ja mam wielką ochotę dodać wreszcie jakiś sklep do zaufanych.

Pozdr. i powodzenia :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół