nasiona marihuany

Wychowywanie maluchów(sadzonek) .

Wyszukiwarka Forumowa:

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
Co sadzicie o tym azeby wychowac na outdoor sadzonki nastepujacym sposobem.W "boxie "dwie długie swietlówki jakies 30 cm i dwie kompaktówki , chodzi mi o to ze sadzonki sa w boxie kiedy juz nadworze jest ciemno lub gdy jest słabe słoneczko . A na parapecie stoja wuwczas gdy jest słonce (mniej wiecej od 10 do 16 godziny aktualnie pózniej troche dluzej).co o tym myslicie pytanie kieruje do growerów którzy maja wiedze praktyczna a nie teoretyczna jak wiekszosc tego forum>. :salut:
 
R

Rider

Guest
Jesli niemasz duzo tych sadzonke to trzymałbym je cały czas w boksie ,pradu duzo ci te kilka swietlówek niezje
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
a czy nie lepiej je przyzwyczajac do swiatla dziennego ? i czy słoneczko pare godzin na dobe im by chyba dobrze zrobiło ?
 
R

Rider

Guest
Trzymaj w boksie 18/6 mozesz ustawic wiatraczek zeby dmuchał na rosliny wtedy powinny miec silniejsa łodyge;] i bedzie dobrze.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
ANONIM :) napisał:
o sadzicie o tym azeby wychowac na outdoor sadzonki nastepujacym sposobem.W "boxie "dwie długie swietlówki jakies 30 cm i dwie kompaktówki , chodzi mi o to ze sadzonki sa w boxie kiedy juz nadworze jest ciemno lub gdy jest słabe słoneczko . A na parapecie stoja wuwczas gdy jest słonce (mniej wiecej od 10 do 16 godziny aktualnie pózniej troche dluzej).co o tym myslicie pytanie kieruje do growerów którzy maja wiedze praktyczna a nie teoretyczna jak wiekszosc tego forum>.

witam

zawsze lepiej sadzonkowac w boxie, z kilku wzgeldow...szybciej rosna przez co mozesz pokusic sie o zrobienie kilku dodatkowych klonow(z załozeniem ze masz feminizowane, chyba ze pociagniesz 4-5tyg uprawe i wtedy powienienes poznac plec)
nastepny plus jest taki ze roslina nie powinna ci sie tak wyciagnac jak na parapecie...wtedy idzie to na reke w trakcie przenoszenia planty na miejscowke, szczegolnie ma to znaczenie przy wiekszej ilosci rosl

tylko trzeba pamietac zeby nie dawac odrazu z boxu na słonce, najlepiej potrzymac kilka dni na parapecie, balkonie, a w boxie dac wyzej nieco lampy...wszytko poto zeby roslinki nie dostały szoku, jak roslina sie przyzwyczai do pewnego natezenia swiatła, a pozniej bedzie go nagle mniej do tegoi stres przy przesadzaniu...łatwo zwiedniecie roslin

fotoper polecam pierwszy tydzien 24/0 potem 18/6

pzdr
 
R

Rider

Guest
koyot napisał:
tylko trzeba pamietac zeby nie dawac odrazu z boxu na słonce, najlepiej potrzymac kilka dni na parapecie, balkonie, a w boxie dac wyzej nieco lampy...wszytko poto zeby roslinki nie dostały szoku, jak roslina sie przyzwyczai do pewnego natezenia swiatła, a pozniej bedzie go nagle mniej do tegoi stres przy przesadzaniu...łatwo zwiedniecie roslin
Hmm nigdy mi sie takie cos nieprzytrafiło ,ale kto wie ;]
W koncu sałata która podrasta w szklarni lub folii gdy sie ja przesadza tez niewyglada nata zeby dostawała szoku....ale to moze złe porównanie ;]
koyot napisał:
fotoper polecam pierwszy tydzien 24/0 potem 18/6
Ja tam jestem od poczatku za 18/6 ;] chociaz pewnie niezaszkodz 24/0 ;]

P.S jeli zrobiłem jakies błedy to przepraszam ale piłem troche
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Co sadzicie o tym azeby wychowac na outdoor sadzonki nastepujacym sposobem.W "boxie "dwie długie swietlówki jakies 30 cm i dwie kompaktówki , chodzi mi o to ze sadzonki sa w boxie kiedy juz nadworze jest ciemno lub gdy jest słabe słoneczko . A na parapecie stoja wuwczas gdy jest słonce (mniej wiecej od 10 do 16 godziny aktualnie pózniej troche dluzej).co o tym myslicie pytanie kieruje do growerów którzy maja wiedze praktyczna a nie teoretyczna jak wiekszosc tego forum>.

Powiem tyle w twojej sytuacji starczy ci trzymac sadzonki tylko na pparapecie gdzie masz od 10 do 16 a nie bawić sie w żadne boxy ,roslinom to w zupełności wystarczy na początek. Ale jezeli czujesz potrzebe zrobienia im lepszych warunków to jak chcesz ;] i tak jak koyot napisał rośliny w boxie będą mniej wyciągnięte o ile zadbasz o optymalne oświetlenie.
 

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
Box to spox sprawa ja widziałem boxa z kartonu po TV wyłożonego folią alu i na spodzie był styropian. Jak na początek gooooooooood po co robić boxa z szafki jak roslinka posiedzi miech i na słoneczko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół