nasiona marihuany

Wyciągnięta łodyga

Wyszukiwarka Forumowa:

precel1

Active member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
32
Buchów
0
2 dni temu zostawiłem nasiono pomidora do wykiełkowania w szafie na noc, wieczorem nie było żadnego śladu kiełka, rano jak się obudziłem i zajrzałem do szafy to był kiełek który miał z 1,5-2cm i 2 listki. Postawiłem go od razu na parapet gdzie dobrze świeci słońce, ale bardzo się wyciąga na długość (ma jakieś 4-4,5cm). Jak zatrzymać ten proces? Bo listki są malutkie, a jak mi wyrośnie taki badyl to raczej dobrego plonu nie będzie.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
wylicz sobie w kalkulatorze ilosc potrzebnych lumenów na powierzchnie boxa zweryfikuj ile masz i postaw rosline na 10-15cm od swiatla no chyba ze masz nwm hps czy cos lepszego podsyp ziemią i czekaj
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
To jest dział outdoor a nie indoor. On włożył pestke do wykiełkowania do szafy a później na parapet. Nie doszukałem się tam żadnego boxa. Ziomek podsyp ziemią i czekaj na efekt. Jak możesz dać ją gdzieś na zewnątrz pod gołe niebo to tak zrób. Jak możesz tylko na parapecie to polecam przestawiać z okna na okno za słońcem jeżeli masz taką możliwość.
 

precel1

Active member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
32
Buchów
0
Nie mam żadnego boxa, w domu tylko kiełkuje. Roślinka dziś lub jutro pójdzie na spota i może spróbuje jakieś lst jak podrośnie.
 

askat

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
39
Buchów
0
czyli co ? czym dłuższa łodyga tym mniejszy plon ? jak to działa ?
 

Buch1995

New member
Rejestracja
Cze 16, 2017
Postów
1
Buchów
0
drodzy panowie kazda roslina jak ma cieplo to idzie w gore czyli naj lepiej jest postawic na dworze wtedy wiatr zastepuje wiatrak a pewnie kolega polozyl na parapecjie a pod parapetem grzejnik i roslina wydlua sie pod wplywem ciepla idzie w gore a wiec kolego postaw na dworze teraz noce sa cieple nic sie mu nie stanie jesli bedzie padal deszcz schow go lub grat i nie zapomni od spodu zrobic dziurek i nie podlewaj w dzien albo pod wieczor albo wczas rano wrazie pytan pisz powodzenia i z fartem ???
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
We no sie walnij w czoło. grzejnik latem?
pewnie kolega polozyl na parapecjie a pod parapetem grzejnik i roslina wydlua

Prawie całkiem normalne że sie wyciaga, jak ma mało światła.
Podsyp ja po same liście ziemia, i tyle
Wiatr musi być by łodyga była silna.

Mogę ci doradzić tak podłącz wentylator pc pod wyjście od ładowarki, i ustaw żeby wiało na roślinę, co prawda 5v a nie 12 ale zawsze jakiś tam powiew będzie. No i światło <słońce> min te 9h.
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
pewnie kolega polozyl na parapecjie a pod parapetem grzejnik i roslina wydlua sie pod wplywem ciepla idzie w gore a wiec kolego postaw na dworze teraz noce sa cieple nic sie mu nie stanie jesli bedzie padal deszcz schow go lub grat i nie zapomni od spodu zrobic dziurek i nie podlewaj w dzien albo pod wieczor albo wczas rano wrazie pytan pisz powodzenia i z fartem

Ty to jesteś ekspert :)
Niech się najpierw wogóle zajmnie częstym podlewaniem, bo młoda roślinka a nie ty mu już nad ranem każesz jak by miał z tego maksimum wyciągnąć, pozdro<peace>
 

Bbbleble

Member
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
10
Buchów
0
Kolego sypiesz ziemię pod same liście uwaga żebyś nie złamał, wywal na pole do słońca woda i 2-3 dni będą efekty
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół