nasiona marihuany

Wyciagnięte planty- 2tyg

Wyszukiwarka Forumowa:

przysypać czy nie?


  • Łącznie głosujących
    2
  • Poll closed .

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Siemanko mam mały problem, bo przez niedopilnowanie wyciągnąłem trochę planty :pl: mają one 13 dni od wyjścia z z ziemi i okolo po 15~12cm, jest ww auto. wiem, że przy przesadzaniu ich do stałego większego domku mogę je przysypać glebą trochę poniżej liści, ale czy się jeszcze przyjmą? Dorzucam jpg, Pzdr:spalony:
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
przyjma, przesadzaj i podsypuj.. i swiatlo obniz koleszko
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Oświetlenie już ogarnięte, idą obecnie ładnie w szerz, tylko przesadzić ;) dzięki za szybką odp mordeczko <joint>
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Kwiatki przesadzone, trochę opadły, ale 2/3 już się podniosły, a co z trzecim dowiem się jutro. Chyba ostatnie pytanie w tym temacie to czy mogę je przysypać pięterko wyżej albo powiedzcie mi do którego momentu ;) sory że jpg do góry nogami :)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
No to zes podsypal czy tam przysypal... :freak:
amejzing staf! :sunny:
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Nawet jak przysypie, to i tak mu sie wysypie... ta w butelce plant miecha.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Nie.

Tylko podsyp je, dodaj światła i obracaj fotki przed wrzuceniem, a nawet po.

Czym tam świcisz ? jakieś zmiany nastąpiły ?
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Nie.

Tylko podsyp je, dodaj światła i obracaj fotki przed wrzuceniem, a nawet po.

Czym tam świcisz ? jakieś zmiany nastąpiły ?

Powiem Ci, że akurat oświetlenie nie jest niczym specjalnym, żarówki led ale daja 3k lumenów razem, odległość to jakieś 15 cm od panienek ;)/ do jutra powinno dać rade, bo wjedzie hps 400w. Co do zmian: podsypałem piętro wyżej, ale zmiany są znikome, będę podlewał co drugi dzień 0,7litra wody a co trzecie podlewanie z nakrętką biohumusa( chyba że radzicie inny schemat) mogę tez dodawać im trochę nawozu i może coś się zmieni, zdj będę dodawał tak średnio co dwa dni i chętnie poczytam wasze uwagi
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
lekko niedopilnowane :pl: podsyp sobie spokojnie pod pięterko i może jakieś lst? jak takie długie :sunny:
3k lm to troszke mało więc bliżej światłą je daj, odbłyśnik jest? i co to za ziemia?
hps załątwi sprawe z wyciąganiem :yeahh:
powodzenia :spalony:
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
tak to wygląda obecnie ;) do jutra dadzą sobie rade, obecnie jest 5k lumenów po drobnych przeróbkach ;) Odbłyśnik nie jest strasznie wytworny, ale jest :p Ziemia to mieszanka czarnoziemu, ziemi do kwiatów i odrobiny nawozów :bounce: lst planuje jak będą w lepszej kondycji, chociaż już wydaje mi się, że łodyga nabiera powoli masy <joint> Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół