nasiona marihuany

wyciołem liscie ?

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sagat

Guest
dzisiaj wyciołem liscie kture zasłaniały małym szczytom światła ,miałem sciac kilka listków alle tak jakos zrobiło ich sie dwadziescia pare he ,czy moze to wpłynac negatywnie na rosline ?
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
jesli wycieles za duzo lisci roslince moze odbic, ja nie wycinalbym wiecej niz 1/3 wszystkich lisci
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
jesli za duzo lisci wycioles to jedynie roslina moze spowolnic na jakis czas wzrost i nie powinno byc innych efektow ubocznych
 
H

haszyszekk

Guest
Ale na przyszłość hamuj sie troche z podcinkami ;)
Jak będziesz stresował roślinke tak dalej to moze to wpłynąć na plon... niekorzystnie oczywiscie, więc podcinaj z rozwagą i nie za dużo naraz... pzdr
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
no wlasnie czy jest zalecane usuwanie lisci kilka dni przed zbiorami???
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Z moich doswiadczen wynika ze niema to wiekszego wplywu na moc rosliny a jesli nawet to jest to nie zauwazalne mozna to zrobic okolo 2 tyg przed zbiorami ale tylko po to zeby nisko polozone kwiaty mialy okazje lepiej dojzec:)
 
S

stopmen

Guest
Co do lisci to z moich obserwacji wynika ze nie nalezy nic przycina badz obrywac w czasie zmiany fotoperiodu bo wszystko znacznie sie wydluza w czasie a poza tym nie nalezy przesadzac z obrywaniem bo przeciez roslina pobiera swiatlo cala swoja powierzchnia czyli wlasnie liscmi i obrywajac je zmniejszamy automatycznie pobor swiatla przez rosline co wiaze sie ze zwolnieniem wzrostu badz rozwoju kwiatostanu.
ps. Koles co hoduje w holandii duze ilosci marii mowil mi zeby wogole lisci nie obcinac/obrywac, chyba ze juz obumarly, bo to wcale nie pomaga a wrecz odwrotnie
 
R

rasta

Guest
stopmen napisał:
z moich obserwacji wynika ze nie nalezy nic przycina badz obrywac w czasie zmiany fotoperiodu bo wszystko znacznie sie wydluza w czasie
ja nic takiego nie stwierdzilem u swoich dziewczyn. może to kwestia ilości.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół