nasiona marihuany

Wyciszenie

Wyszukiwarka Forumowa:
G

gum1s

Guest
Chce zrobic sobie boxa 60x60x100-120, lampa 150w na 3-4 rośliny, ze 3 wiatraczki. No własnie, jak zrobić zeby dźwięk z tych wiatraczków był jaknajmniejszy! żeby praktycznie nie bylo go slychac... i jeszcze jedno pytanie, chciałem kupic pestki femaleseeds WW tylko czy nie bedzi ich za bardzo czuć(boxa chce postawić w piwnicy)? pozdrawiam
 
S

sdfsdf

Guest
wiatraczkow nie da sie niestety sciszyc tak by nie tracily na wydajnosci :/
jesli wiatraczek jst na 12v to gdybys podlaczyl je po 6v to bys je wyciszyl ale obroty by znacznuie spadly :/
albo zaopatrz sie w ciche wiatraczki :)
co do zapachu to niestety bedzie ja czuc :/ niestety a moze i stety bo mi taki zapaszek odpowiada :) mozesz zastosowac filtr weglowy albo poprostu pogodzic sie z mysla ze Twoi sasiedzi nieznaja zapaszku tego :)
Pozdro!
 
G

gum1s

Guest
A jakby boxa maxymalnie uszczelnić, a boxa oblepic np pudelkami po jakach ;>> ;pp daloby to cos ?
 

MrGanja

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
28
Buchów
0
co do wiatraczkow to z moich obesrwaci zauwazylem ze wiekszy chalas robimy wibracje wiatraka ktory odbijal sie od scian niz sam wiatrak w miesjcu montowania wiatraka dobrze jest boki wylazyc czyms co bedzie amortyzowalo wibracje guma albo nawet material jakis grubsza warstwa
 
S

sdfsdf

Guest
no jesli nie sprobujesz to sie nie dowiesz :pr:
wlasnie o to chodzi :D kombinuj kombinuj :D moze to cos da bo przecierz to nie box tylko wiatraczki halasuja :p
ja proponuje zebys zastosowal 2 wiatraczki zamiast tych 3 i ustaw je tak by one wyciagaly powietrze z boxa :) zobaczysz bedziesz mugl sie obejsc 3 wiatraczka i zaoszczedzisz sobie tych kilka decybeli :)
pokombinuj z tymi kartonami po jajach :)

[ Dodano: 2006-05-26, 10:21 ]
MrGanja napisał:
co do wiatraczkow to z moich obesrwaci zauwazylem ze wiekszy chalas robimy wibracje wiatraka
no tak tez moze byc :) masz racje :) ja na sczescie nie mam z tym problemow bo wiatraczek sie nie kolebocze :)
Pozdro!
 
S

sdfsdf

Guest
kurde nie mam pojecia jaki on moze byc glosny :/ ale jak piwnica jest cicha to bedzie slychasz ostro takie szumienie :/
sprawdz ten wentylatorek:
http://allegro.pl/item106001113_wentylator_do_obudowy_lub_zasil_cichy_favat_odss_.html
on ma 0.11A a moj ma 0.23A i nie jest fest glosny. jest taki sobie. ale jak jest pmieszczenie ciche to slychac go strasznie :pale:
gdybys kupil ze 2 wiatraczki takie i gdybys podlaczyl je na np. 9V to by w miare cicho chodzily :)
takie zasilacze to sa np. w starych telefonach komurkowych :) kiedys byly takie "prostowniki" :pr:
Pozdro!

[ Dodano: 2006-05-26, 13:33 ]
ten ma jeszczce mniej Amperow (chyba) :pr:
http://allegro.pl/item106377586_wentylator_z_radiatorem_pasuje_na_kazda_karte.html

lub:

http://allegro.pl/item106424496_najtanszy_na_rynku_wentylator_8cm_x_8cm_gw_fv.html
 
S

sdfsdf

Guest
spoko :) jak juz wszystko bedzie gotowe to zdaj relacje bo moze sie jeszcze ona przydac komus :)
Pozdro!
 
G

gum1s

Guest
dobra następna porcja pytań :D nie bede zakładac nowego topicu bo nie ma sensu ;p
chcialbym sobie kupic pestki grapefruit, tylko nie wiem jak z jego zapachem... jest dosyc ostry ? i jaki ma zapach ;p slyszalem ze NL ma słaby dosyc zapach, ale chcialbym grapefruit'a ;p dzieki i pozdrawiam ;))
 
S

sdfsdf

Guest
na haszysz.com z fotorelacji wynika ze:
" - Poziom zapachu: -5/10
- Zapach: na vegu prawie go nie było, na poczatkowym flov kawowo-owocowy, koncowe flov jak zamknac oczy, szczypta wyobrazni i widzi sie rozkrojonego grejfruta"

ja tez sie nad nim zastanawiem :)
Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół