nasiona marihuany

wydzielone z erly misty

Wyszukiwarka Forumowa:

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
to mozesz załozyc nowe tematyo tych odmianach i opisac je troche mile widziane foty :)
 
Rejestracja
Lip 15, 2005
Postów
19
Buchów
0
Napewno fotki zrobie ale to dopiero przy zbiorach :) Mam fotki robione tel. komorkowym ale jak byly male ;-) Wiec nie bende ich tu załaczał ;]
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Po co robic fotki przy zbiorach? Chcesz robić zdjęcia już zebranego towcu?
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
tuz przed zbiorami roslinki sa najladniejsze :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No też racja. Te oszronione topy polyskujacew sloncu. Ten zapach nie o opisania... ale zdjęcie zbiorów też możesz dać. Pochwalić się ile zebrales.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
ja pamietam swoja pierwsza przygode z fotkami :) miałem od kiełka do zbiorów ale prawie wszystkie gdzies pogineły po reinstalkach windowsa
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
PROSZE PRZECZYTAJCIE TO I ODPISZCIE

Witam wszystkich przez ostani czas siedze i przegladam wszystkie polskie sklepy z nasionami ,ale doszedłem do wniosku ze to jest wiekla chu*nia i każdy oszukuje, nawet chciałem juz kupić z cannabis.fr.pl ale doszedłem do wniosku ze oni mnie tez wychujają , a z zagranicznych nie chce kupywać bo czytałem na kanabaie(chyba) ze koleś kupywał i mu przyszły tylko ze z p[ieczątką ze psy juz sprawdziły zawartośc (tylokk raz tak czytałem) i mam prośbe do uczciwych zielarzy czy ma ktoś do załatwienia jakieś DOBRE NASIONA - MOGE ZAPŁACIĆ bo nie mam zamiaru stracić kolejnego roku na samosieji jeśli ktoś nie wierzy to mu moge przesłac zdjęcia JESTEM DOBRYM HODOWCA I POTZREBUJE DOBRYCH NASION PROSZE ODEZWIJCIE SIE PEACE do wszystkich zielarzy na swiecie
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
daje ci gwarancje ze cannabis.fr.pl cie niewywałują
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
wydzielony niepotrzebny offtopic z erly misty
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół