nasiona marihuany

wydzielone z MOGE PALIĆ WSZĘDZIE (klotnia na temat ortografi

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TigeRM

Guest
Słuchajcie...normalnie się nie przyczepiam, ale może palcie mniej i zacznijcie się uczyć pisać po polsku. Wasz język jest przerażający.

blobo

jak piszesz "kturych"...pisze się "których"
"morzna"...pisze się "można"

-=*BerniO*=- ...rany boskie!...jak piszesz "sposub"!!...pisze się "sposób".

Nie bądźcie gangsterami bo to do niczego nie prowadzi. Jeśli marichuana robi z ludzi "coś" takiego to dobrze że jest zakazana. Nie mówię tego by kogoś urazić ale naprawde pomyślcie nad tym bo pewnie nie tylko mnie to przeraża ale i wasze rodziny.
 
Z

Ziutek

Guest
*TigeRM tobie widać jaranie też padło na mózg, nie pisze się "marichuana", tylko marihuana.
 
T

TigeRM

Guest
Ziutek napisał:
*TigeRM tobie widać jaranie też padło na mózg, nie pisze się "marichuana", tylko marihuana.

1) Nie paliłem 3 lata, dopiero teraz poraz 1-szy zapaliłem sobie więc skąd wysuwasz takie wnioski?

2) Marihuana czy Marichuana...nie jest to polskie słowo dlatego można się pokusić o pisanie w dwojaki sposób. 1-sza werasja jest poprawa jeśli patrzymy ze strony pochodzenia słowa z łaciny. 2-gie wyjście jest nieco "zpolszczone". Oczywiście jeśli zobaczysz do słownika to pewnie będzie napisane przez samo "h" ale to tak samo jak byśmy mówili "computer" ( i tak czytali jak pisali ) a jednak czytamy "komputer"... rozumiesz?.
 
Z

Ziutek

Guest
Porównania troche nie rozumiem, ale mniejsza o to, jesteśmy w Polsce (przynajmniej ja) forum jest polskie i mówimy po polskiemu<lol>

Jakie troche, porównania wogóle nie rozumiem...
 

blobo

Active member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
27
Buchów
0
*tigeRM- zachowujesz się jak pijany pekap
kto tu zważa na pisownie , zastanów sie co ty robisz , tu chodzi o wypowiedzi na nie o ortografie
polonista trafił sie za dyche [pedał] :thumright:
 
T

TigeRM

Guest
blobo napisał:
*tigeRM- zachowujesz się jak pijany pekap
kto tu zważa na pisownie , zastanów sie co ty robisz , tu chodzi o wypowiedzi na nie o ortografie
polonista trafił sie za dyche [pedał] :thumright:

1) Co to niby znaczy pekap....to jakiś twój slang pijaczków z wiochy?
2) Pisownia BARDZO dużo mówi o Tobie. Zatrudniam ludzi i nie wyobrażam sobie by ktoś, kto pracował u mnie pisał w taki sposób jak ty...mówię o ortografi.
3) Nie jestem polonistą ale przesiębiorcą.
4) Jeśli chcesz mnie cioto wyzywać od pedałów to nie ma sensu...twój język polski ogranicza się do kilku slów na krzyż. Co Ty wogóle możesz mądrego powiedzieć?. NIC. Naucz się trochę ogłady.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
TigeRM, jeśli mówisz prawdę to bardzo różnisz się od reszty forumowiczów,
big respekt.

ps. Nauka to dla mnie bardzo ważna sprawa
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
hehehe dawno mnie nie było na forum a tu rosze kłótnie o ortografie :p pozmieniało się tu hehe. Pzdrawiam ;)
 
G

Green

Guest
TigeRM, dobrze powiedziane ale dzieci juz tak maja ze na jaka kolwiek sugestie(z regoly negatywna wzgledem ich osoby) odpowowiadja albo bluzgiem albo innymi bzdurami szkoda zachodu sie z nimi uzerac jak dodrosna to moze zrozumieja pewne rzeczy

pozdr.
 
T

TigeRM

Guest
Własnie to widzę. "Leppiej muwic po polskiemu nie ziom?" Co to wogóle za język?. Nie ma sensu się z nimi kłócić bo i tak nic z moich słów nie zrozumieją.
 
Z

ziolojaracz

Guest
Re: MOGE PALIĆ WSZĘDZIE

blobo napisał:
Patrząc po innych tematach zauwarzyłem że kolesie jarają po kryjomu , natomiast ja mieszkam w malej miscinie na podlasiu i jest full miescówek w kturych morzna przypalić , nawet moge iść sobie po miećsie kolo pyciarzy i palić sobie zioło (nabić zióko do papierosa)
i wogóle to w mojej małej mieścinie jest luz , menty nawet nie zczają że jesteś najarany , tylko pomyśla że pjany
[shadow=darkred:bca6c0d3f1]TOTALNY LUZ [/shadow:bca6c0d3f1][/b]

A jak sie to miasteczko nazywa? Bo też mieszkam w małym miasteczku na podlasiu :D może jesteśmy sąsiadami :p

TigeRM zachowujesz sie jak frajer jak masz tak pisać to wypie****aj
 
T

TigeRM

Guest
Re: MOGE PALIĆ WSZĘDZIE

ziolojaracz napisał:
blobo napisał:
TigeRM zachowujesz sie jak fra*** jak masz tak pisać to wypie****aj


WOW....nastepny poliglota... normalnie super forum dla intelektualistów.
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Ale macie problemy ja jestem raczej jeden z młodszych natym forum i moim zdaniem to dobrze jesli mnie ktos poprawia chociaz nie popełnie nastepnego błedu :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół