nasiona marihuany

Wyglebisty SEN

Wyszukiwarka Forumowa:
R

romanziom

Guest
bylo to na poczatku roku szkolnego.Zdobyłem za darmocha 2 gramy ziolka no i ucieszony ide do domu po drodze mysle na jakie cele przeznacze te ziolka lecznicze i se umyslalem ze grama spale sam a nastepnego dnia z chlopakami jak pomyslalem tak zrobilem zajaralem sie i nagle mnie znuzylo ale ciesze jak glupi :tongue: wiec ide spac i snilo mi sie ze ide z 2 kumplami przez osiedle i sobie jaramy ziolko i nagle zakrecilo mi sie w oczach i USWIADOMILEM SOBIE ze umiem przechodzic przez sciany! wiec patrze sciana przede mna i mowie do chlopakow ze ja przechodze bo potrafie to oni za mna przechodzimy i ladujemy w jakims garazu a tam polki na polkach słoiki na srodku stoi stol obok stolu piec wiec zaczela sie rozroba jeden kolo stana na stole i zacza tanczyc sambe bierze sloiki i rozbija o sciane drugi bierze resztkiz tych sloikow i dalej je tlucze ja prawie w gacie robie ze smiechu ale ide po sprzataczke zeby to posprzatala sprzataczka przychodzi i zaczyna sie drzec " CO WY MI TU KUR** BURDEL ROBICIE?!" a my w smiech juz nas brzuchy bola i nie mozemy mowic a gosciowa patrzy na piec i widzi ze rura jet mokra bo chyba padalo i woda leciala i sie pyta "NO A CO Z TYM BEDZIE SKUR******?!" a ja na to "WYSECHNIE< WYSECHNIE" i zakrecilo mi sie w glowi przeszedlem o sciane i...sie obudzilem :king: :king: :king:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
znam te fazy.... zwłaszcza te sny nastukawszy;]
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
hehe:D ja miałem kilka razy sny o jarańsku :D hehe kiedyś mi się sniło że miałem taką lufke że jak się z niej pali to ona świeci na zielono :D
 
K

KuCzaPakA

Guest
a mnie kuba goniła :)

[ Dodano: 2006-02-19, 20:24 ]
miała być KUPA :D:D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
mi sie kiedyś po zjaraniu śniło że byłwem z rodzicami na księżycu i uciekałem przed wilkołakiem papierowym samolocikiem, nic przyjemnego :D
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jmi sei snilo ze indyk mnie goni...
 
L

Lord_Dariusz

Guest
mi sie sniło dzis że paliłem grubego lolka łażąc po domu
i paliłem miedzy innymi w pokoju rodziców i wyczajce se moje uczucia jak skapnołem sie że pozostaje po mnie dym a rodzice ido :D
hehe;]
 
P

pokosowy

Guest
mi sie snilo ze moj stary jaral i mial taka wielka torbe haszu a mi sie tak morda usmiechnela :DDDD
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
ide spac ciekawe co mnie czeka
 
K

KrycHu85

Guest
Nooo sny po jaraniu są dużo ciekawsze. W 90% jak ide spać po zjaraniu zawsze mam jakieś sny (wczoraj nie miałem... a może miałem... :scratch: ). Raz nawet śniło mi sie mój ślub! Nawet żonę swoją widziałem! Teraz już nie pamiętam jej twarzy ale pamiętam, że była ładna i nigdzie jej wcześniej nie spotkałem! Później śniło mi sie że chodziłem se po domu, oczywiście coś było z moim domem nie tak bo do pokoju szłem 20 min przez jakieś pokoje :scratch: które sie niewiadomo skąd się wzięły! Później w tym samym śnie już w moim pokoju wyszłem se na balkon i zobaczyłem że rodzice wyjeżdżają z domu a mamuśka krzyczy mi że wrócą po północy! I przypomniało mi sie :D że mam połówe palenia w domu (bo w realu też miałem) i się za***iście ucieszyłem... i sie obudziłem :thumbdown:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół