nasiona marihuany

Wyhodował ktoś do końca przemysłówke ?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
elo, tak sie gada ze konopia z nasion dla papug nie kopie itp a ktoś z was to kiedyś do końca wyhodował ? że aż zakwitło itp ? ciekawi mnie czy to wogole topy ma ehe
 

drexter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
131
Buchów
0
ja mam samoche z nasion dla papug ma poltora miecha i zaczela kwitnac jakies tydzien temu mialem samca i z robilem z niego makumbe nic nie zrobilo;/ samocha topy ma ale chu**we i nic nie kopie nie oplaca sie lepiej kupic jakies prawdziwe nasionka za grosze .
 
P

pxr

Guest
ja uprawiałem przemysłówke rozdawaną na MMM 2oo5 :sunny: Nakład w kosztach wyniósł mnie ok 10 zł. 1-2 tygodnie przed żniwami wszystkie rośliny się zhermiły :sunny: Żniwa koniec października. Otrzymałem nieco ponad 80g dobrego palenia :) Jak najbardziej byłem zadowolony z otrzymanego efektu ;)

Szkoda że foty miałem tylko na OG...

mialem samca i z robilem z niego makumbe nic nie zrobilo
heh, też próbowałem i również mnie nic nie kopnęło :sunny:
 

Mazar

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2006
Postów
69
Buchów
0
ja mam zasadziłem dal proby aby przygotować sie do czekoś lepszego miałem samca i samiczke i chyba sie hajtneły :geek: wiec samica ma tylko nasiona i nic wiecej hehehe ale przynajmniej troszki pachnie
 
S

Snajperov

Guest
ja tez z mmm 05 zasadzilem i wkrotce beda zbiory. ciekawy tylko mocy jestem, zeby w ogole byla chciaz niska.
 
B

bongosik

Guest
witam

ja miałem z karmy dla papug.
hodowałem przez zime i urosło arz 15cm!!!!!!!!! zakwitło i przekwitło zrobiłem reveg.
i mam na polu. a te mini topki spaliłem i poprostu śmierdzą sianem!! i rzadnych efektów.


ogulnie samosiejka jest świetna, ale nie do palenia... tylko do zabawy.

pozdro [you:9ba6e77411]
 

RavenRuLeZ

Member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
11
Buchów
0
ja sie tam najarałem ale spaliłem 2 gieta ale slina normalna jest. ale najarałem sie
 
G

golota23

Guest
Sieja :D

Eloooo wychodowała sie siejka moze nie do konca ale nie miescila sie w foliaku miala ponad 2 metry :) rozrastala sie jak mogla na boki i wogole tata sciął ją sie wkurzyl hehe ale o tak, wybralem z roslin czubki kazdego szczytu czyli skupisko lisci z ktorych powstaje nowe pietro, wybralem tego nie wiem no troche zjaralismy i kazdy sie zjarał ! tyle ze no trzeba tego wiecej zjarac z 2 basy tej siepy na 2 spalilismy z bonga i faza naprawde jest normalna jak po jaraniu, tyle ze tak smierdzi troche znaczy jak siano i nie smakuje ale tłoczunie na klacie oczuć z sieji za free wiecej zjarasz i masz kokos naprawde a tak kazdy gadał ze po niej nic nie ma !!!!!!!!!!!! eLO DLA TYCH CO JEDNAK SIE PRZEKONALI O MOCY POKARMU DLA PAPUG HEHE :) PS NIE TO ZE MAMY SLABE GLOWY I NAS POSIEPALO ZA SWOICH CZASOW MIELISMY NAPRAWDE HARDCOROWE DZIENNE AKCJE Z LUFKA I INNYMI ZESTAWAMI MŁODEGO PALACZA
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
tez mialem kiedys siejke tylko dostalem od typa nasiona a nie z karmy to urosla za***ista mialem z niej ok. 100g a moc miala dobra jak na sieje bo po dwoch szklach mialem banie a pozniej to po 3,4 wiadra walilem zeby sie spalic
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
golota23, znasz podstawowe zasady interpunkcji?
 
P

projektant

Guest
A niewiecie co rozdawali na marszu w Warszawie?? Bo sobie wziełem kilka jak rozdawalii i zasadziłem z 20 przetrwały tylko 2 <miałem kilka przypałów> :tongue:
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0

moja pierwsza baka i przy okazji przmyslowka narazie am dosyc gruba lodyzke ciekawe co z tego bedzie :D
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
:cat: czlowieku to nie przemyslowa, przecierz wyraznie widac ze to G13
jaka krzaczasta a jaka gruba lodyga poprostu kozak :tongue:
a aparatem jakim to robiles chyba jakis profesionalny do zdjec co?
buehehehehe
 
G

golota23

Guest
huehue

uahuehue ten na demna to kozak hehe, ładnie ładnie twoja roslina to sprite a łodyga naprawde kokos pewnie twarda jak bambus, z piszczela bedziesz ja tłukł jak vandam i pewnie nie peknie hehe, dobra świruje zrobiles nie wyrazna fotke he
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
uahuehue ten na demna to kozak hehe, ładnie ładnie twoja roslina to sprite a łodyga naprawde kokos pewnie twarda jak bambus, z piszczela bedziesz ja tłukł jak vandam i pewnie nie peknie hehe, dobra świruje zrobiles nie wyrazna fotke he

to miał być lol?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół