nasiona marihuany

Wykiełkowałem i co????

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
Witam. Mam problem po wykiełkowaniu nasionek na wilgotnej wcie z wodą nasionka włozyłem do ziemi na głębokośc ok 1cm. Podlałem włożyłem w woreczek śniadaniowy i postawiłam na grzejniku tak aby było im ciepło. Czekałem tydzien i z 10 skiełkowanych nasionek wybiło sie tylko 2. Gdy zajżałam do reszty niewybitych zobaczyłam że kiełki zgniły a resztę która znajdowała sie w skorupce wszamują jakieś dziwnie bałie glizdki. Nie wiem w którym miejscu zrobiłam błąd, może lepiej byłoby jesli bym nasionka najpierw moczyła przez kilka-kilkanaście godzin i do ziemi niż bawiła sie w kiełkowanie i cudowanie z doniczkami w woreczkach. Maiłam dobry zamiar z tymi woreczkami, chciałam zrobic coś w rodzaju szklarni ale chyba pomysł był lipny. Prosze o skomentowanie i pomoc jestem jeszcze lamą w tych sprawach
 
D

delete

Guest
nom trzeba bylo sobie poczytac na forum o tym jest wystarczylo od poczatku do konca przeczytac wolno a dobrze i bys mysle niezrobil bledu... a ten twoj opis co robiles z nimi to taki dziwny smiechoteka jakas ;) a tak wogole to jestes m czy k? bo dziwnie ten temat jest napisany
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół