nasiona marihuany

wymysliłem zarąbisty płyn:P

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
dzisiaj będąc pod wpływem energy drinku wpadłem na taki pomysł cardiamid+krople walerianowe+woda+kilka kryształków cukru = niezły specyfik dzis jak podlałem swoje doswiadczalne samosiejki po 2 godzina niezle sie zazieleniły :) co wy na to
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
No i co to gówno ma na celu?? Niby jak się zazieleniły? Co może zwiędły i zgniły? Po kiego grzyba roslinom waleriana i cukier? a cardiamid to co to?
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
hmm facet to jest niezle bo roslinka jakby urosła z 1cm dzis i niezle jest zielona ale niemówie ze to jest gówno moze jest ale ja lubie eksperymenty:p
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
To poiego wała pisze że wymyśliłeś " zarąbisty płyn" jak nawet nie znasz skutków jego działania a w dodatku podstawowe wiadomości z biologi mogą wykazać że roslinei nie jest potrzebna waleriana czy cukier pobierany przez korzenie!! A czy przypadkiem nie taki jest cel roślinki(urosnąć)?? Ten cały carbamid czy jakoś to kofeina i niketamid kofeina jest zupełnie roślinom niepotrzebna, a co do niketamidu to nie znamy jego działania na rosliny więc jak narazie tylko jeden składnik jest wątpliwie ciekawy. Czyli nie wymyśliłeś zarąbistego płyny a jeno użyłeś czegoś czego zastowsowania na roślinach nikt nie zna.
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
hmm niewiem po co tu nerwy a tak wogule to zobacze jutro jak zgniją no cóż to tylko siejki a jak nie to zobacze cos sie bedzie działo:) :pr:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no to zobaczymy co z tego będzie, a ten energy-drink to pewnie wzmacniany był , co ??
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jak roslinki wybija ci o 15 cm wyzej to robie zamowienie :king:
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
roslinki mi niewiędnom są zieloniutkie i troche ze wzrostem podskoczyły przez noc:) :geek:
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Tak, hmmm to naprawde dziwne , jak to się dzieje że rośliny rosną??? Przecież to że urosła to jakiś absurd nie? Tak nie powinno się dziać, to napewno na skutek działania twojego płynu. Koledzy podlewajmy nasze rośliny tym co wymyślił biohack, a wtedy o dziwo rosliny zaczną rosnąć. Hmm aż strach pomyśleć, moze jak by się podlewało dalej to może by nawet THC produkowały?? MÓJ MISTRZU KTÓRYŚ SPRAWIŁ ŻE ROŚLINY ROSNĄ :thumleft: :thumleft: :thumleft: !!!!super plyn!!!! Kogla mogla też sprubuję


lolololol złamię sie niedługo po takich postach.....
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
facet wiesz jezeli chcesz miec niezłego kopa to wez witaminki i troche energy drinka ale nieprzesadz bo to wtedy roslina wchłania to cos po czym masz niezłego kopa a jezeli chcesz usnąć to podlewaj tym co napisałem wczesniej
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
facet wiesz jezeli chcesz miec niezłego kopa to wez witaminki i troche energy drinka ale nieprzesadz bo to wtedy roslina wchłania to cos po czym masz niezłego kopa a jezeli chcesz usnąć to podlewaj tym co napisałem wczesniej

Wypij wode z biohumusem, to urośniesz.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
, a rośliny mózgu. I koniec tematu.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół