nasiona marihuany

wyrosła i pestka!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MILKA

Guest
Siemka wam wszystkim!!
nie chciałem pisac tego tematu bo chciałem sam się tego doszukać i sam sobie odpowiedzieć na pytanie lecz nie znalazłem. a powód jest następujący z 5 nasionek które dostałem to wyrosło 2 (jedno to po wsadzeniu do ziemi znikło nie wiem co isę z nim stało ale po 2 tyg nie wyrosło lezy w boxsie ale nic z tego) leżały rok w szawce myślałe mze wszystkie wyrosną ale niestety!!! narazie rośnie mi jedno!!
A co przy tym odkryłem!
zakładając pierwszy temat pisałem że wsadzam 3 roślinki do boxsa 0,13m˛ lecz pewna osoba z forum mi odradziła więc to nasionko wrzuciłem do pudełka z resztą (lezało 2 dni w wodzie) choć instynkt nasonka już się rozwijał!!! z pozostałych 2 nasionek nic nie wyrosło więc zostały mi jeszcze 3 widziałem które to jest to nasonko co było już w wodzie!! więc pozostałem 3 wrzuciłem i po 2 dziach widziałem w tym nasionku kiełek długi na 8mm bo nie patrzyłem przez 24godz. wrzuciłem do ziemi!!!! i czekam po 2 dniach patrze i sadze że jakos za płytko jest wsadzone nasonko suche choc z korzeniem wystaje lekko zpod ziemi więc przysypałem ziemią na 1cm miej więcej .
na 2 dzień patrze nasionko z łodygą juz zielankowatą wystaje na 1cm ponad ziemie w doniczce.!!!!
[glow=red:6f9032526c]i to pytanie mam pomoc jej i jekko delikatnie zrzucić ten kapelusik czyli skoróbke nasionka czy zostawić i czekać??? [/glow:6f9032526c]narazie nasionko jest w boxsie od obudowy od kompa 1św 20w osram ale niedługo dam jeszcze jedną23w. pozdro dla wytrwałych ktorzy beda czytać mego posta hehe


niech moc bedzie z wami!!! :!:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nic nie ruszaj paluchami!! Roslinka sama sobie poradzi z lupinka.
 
S

Sed

Guest
No właśnie nic nie ruszaj musisz koniecznie spryskiwać to wodą bo jak zaschnie to koniec już pożniej nie zdejmiesz łupinki.
 
M

MILKA

Guest
Wem że jak zaschnie to nie zejdzie i dlatego co kilka godzin spryskuje wodą!!!
 
S

Sed

Guest
Faktycznie też miałem z tym problem w tym wypadku woda działa cuda.
 
M

MILKA

Guest
i mieliście racje nie ruszałem i poprostu ją rozerwało :!:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół