nasiona marihuany

Wysiew pestek outdoor 50x Maroc

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

GApcioG

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
37
Buchów
0
Siemanko !
Co prawda za sobą mam już parę sezonów, jednak w tym roku chciałbym podejść do sprawy poważniej i zrobić sobie większe zapasy, stąd też nasuwa mi się parę pytań.
Nasiona nabywam stacjonarnie, ale zastanawiam się nad pewnością sklepu tanie...., może któryś z kumpli po fachu może rozwiać moje wątpliwości co do sklepu ?
Mam box 1m2 ,w którym chciałbym wysiać pestki.
Posiadam doniczki 10x10 w których chciałbym je trzymać od powiedzmy rocznicy kaczyńskiego bum do początku maja, następnie przesiadka na 7l i foliak i na spota ,gdy już się ładnie rozzieleni po 15 maja. Transportem ,ani przypałem przy nim się nie martwię.
Interesuje mnie czy tak wczesny wysiew odbije się jakoś wyraźnie na późniejszym życiu roślinki? Nie chodzi mi o rozmiar a bardziej o klimatyzacje w gruncie ,na spocie ,czy reakcje na światło słoneczne? po miesiącu pod HPS mogą ładnie się rozbudować. :)

Dzięki z góry za odpowiedzi. zazwyczaj moje panny lądowały w wodzie na początku maja, stąd taka ciekawość jakby je potrzymać dłużej pod sztucznym słonkiem :)
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Zawsze wieksza roślina lepiej zniesie stres,o zmanę oświetlenia nie masz co sie martwić.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Wysadz w połowie maja i tak będziesz zadowolony, ja zwsze w połowie maja robię desant, cięcie 3 razy a i tak rosna krowy po 2.5- 3m :) teraz chyba bede je łamał bo ciezko się doglada tak wysokie planty.
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Nawet dzisiaj tu na forum jest wałkowany temat tego sklepu... Ślepy jesteś czy jak?!
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Nasiona nabywam stacjonarnie, ale zastanawiam się nad pewnością sklepu tanie...., może któryś z kumpli po fachu może rozwiać moje wątpliwości co do sklepu ?
są same wątpliwości i nie poleca się tego 'sklepu' .. nie ma co się rozpisywać.. polecane sklepy masz w dziale polecane sklepy ;)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół