nasiona marihuany

Wysiew w marcu/kwietniu, agrowłóknina

Wyszukiwarka Forumowa:

Emil420

Active member
Rejestracja
Sie 12, 2021
Postów
25
Buchów
4
Mam trochę nasiona ak47 auto i chciałem z 2 z nich wysiać w marcu albo kwietniu pod agrowłókniną białą aby mieć jakieś zbiory zanim automaty z maja/czerwca oraz fotoperiod dojdą. Dlatego mam pytanie jak zmaksymalizować szansę na przeżycie sadzonek w mało sprzyjających temperaturach na dworze?
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Połową kwietnia wysiałem automaty, na spota poszły w 27/28 kwietnia. Dawały radę ale była wręcz znakomita pogoda na wega - no może trochę zimno :)
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ja w tym roku planuje szybko kwitnące szybciej wystawić na spota już w połowie kwietnia i zabezpieczyć je butelką. Mam nadzieję że urosną mi duże kocury. Przez to że będą miały dłuższy czas wzrostu. Osobiście uważam że automaty najwcześniej można wysadzić końcówka kwietnia początek maja i oczywiście pod butylke
 

Kamyk2231

Active member
Rejestracja
Maj 16, 2021
Postów
40
Buchów
9
Ja w tym roku planuje szybko kwitnące szybciej wystawić na spota już w połowie kwietnia i zabezpieczyć je butelką. Mam nadzieję że urosną mi duże kocury. Przez to że będą miały dłuższy czas wzrostu. Osobiście uważam że automaty najwcześniej można wysadzić końcówka kwietnia początek maja i oczywiście pod butylke
Ale Ty masz fasty a nie auto to jeszcze się tam mogą pozbierać jak je zabezpieczyć, automatów na takie mrozy nie ma sensu za bardzo. Sam bym w maju sezony na outa wysadził ale podrośnięte w boxie trochę najpierw, zobaczymy jak nam pogoda będzie sprzyjać. Zastanawiałem się też czy nie ogarnąć jakiejś ruskiej odmiany i wywalić już w kwietniu ?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ruskie odmiany najlepsze one rosna nawet jak w nocy jest na minusie
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
A ja zrobiłem kiedyś taki eksperyment tylko wtedy była wyjątkowo ciepła zima. W połowie lutego rozplantowałem 10 plantów pod butelkami. Na 10 krzaków 2 przetrwały, ale gdyby ich nie za***ali to byłby rekord xd. Była to odmiana pełno sezonowa do tego od lat sadzona w rejonie i rozmnażana pod jak najsilniejsze krzaki. Ogólnie najlepiej sadzić końcem maja, początkiem czerwca wtedy warunki są takie, że rośliny ci w 2-3 tyg wystrzelą tyle co w przez cały marzec i kwiecień. :toke: A automaty to wiadomo kupa nie warto sadzić ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół