nasiona marihuany

Wysoka Temperatura

Wyszukiwarka Forumowa:

Maczuga12356

Well-known member
Post贸w
84
Buch贸w
54
700m3 do boxa 1.2 x 1.2? Co to za z***any kalkulator? Forumowy? Do poprawy... Te 400m3 kt贸re ma to ju偶 nadto.
To gdzie jest dupa blada? 馃槄 w dzie艅 jak chat臋 wietrzy艂em, to w pomieszczeniu by艂o 20 stopni, to ja nie wiem sk膮d te 29 si臋 bierze. Rura jest w tym samym pomieszczeniu. Wentylator pracuje na 100 procent 馃し teraz jest do 28,5 stopni i 50rh i s艂o艅ce zasz艂o mo偶e.. moze wina s艂o艅ca? Ju偶 sam nie kumam

艢mieszek420

World Wide Weed
Obs艂uga forum
Moderator
Weteran
Post贸w
7,138
Buch贸w
7,884
Odznaki
5
To s膮 jakie艣 chore warto艣ci z dupy. Minimum raz na 5min do 1 wymiany w minut臋. Max max ile wymienia艂em z HPSem to nieco poni偶ej 2/3 mocy lampy. 700m3 went przy 2 x 600 puszczonych na super lumen. Nigdy nie mia艂em problem贸w z temperatur膮. Na ledach mam teraz 220m3 na 600W w boksie 2.4 x 1.2 x 2 i jeszcze spokojnie bym ze 100W dorzuci艂.

Maczuga12356

Well-known member
Post贸w
84
Buch贸w
54
To s膮 jakie艣 chore warto艣ci z dupy. Minimum raz na 5min do 1 wymiany w minut臋. Max max ile wymienia艂em z HPSem to nieco poni偶ej 2/3 mocy lampy. 700m3 went przy 2 x 600 puszczonych na super lumen. Nigdy nie mia艂em problem贸w z temperatur膮. Na ledach mam teraz 220m3 na 600W w boksie 2.4 x 1.2 x 2 i jeszcze spokojnie bym ze 100W dorzuci艂.
Ja mam marshydro 450 ustawiona na 75 procent mocy 50cm nad szczytami i prima klima 400 jak pracowa艂 na 40 procent to 32 stopnie by艂y 馃槄

Wt艂aczjacego powietrze nie mam mo偶e zamontowa膰 ale jaka moc?

JestemZmiasta

Well-known member
Post贸w
293
Buch贸w
326
To na ch*j to jeszcze wisi w tej encyklopedii, ehhhhhh. I kupi艂em do boxa 0,8x,0,6x1,8 wentyl prawie 200m3 bo si臋 ca艂y czas sugerowa艂em tym kalkulatorem. NAwet nie wiem czy kto艣 mi na forum nie podpowiada艂 jak zaczyna艂臋m pierwsz膮 upraw臋

艢mieszek420

World Wide Weed
Obs艂uga forum
Moderator
Weteran
Post贸w
7,138
Buch贸w
7,884
Odznaki
5
Ja te偶 cz臋sto przewymiarowywa艂em wentylatory. Czasem to jedyne wyj艣cie ale nie chce mi si臋 wierzy膰 w tak ekstremalne temperatury przy ledach o tej porze roku. Ja jeszcze tydzie艅 temu mia艂em farelk臋 odpalon膮 偶eby temp utrzyma膰.

Maczuga12356

Well-known member
Post贸w
84
Buch贸w
54
Ja te偶 cz臋sto przewymiarowywa艂em wentylatory. Czasem to jedyne wyj艣cie ale nie chce mi si臋 wierzy膰 w tak ekstremalne temperatury przy ledach o tej porze roku. Ja jeszcze tydzie艅 temu mia艂em farelk臋 odpalon膮 偶eby temp utrzyma膰.
S艂o艅ce jak zachodzi to nak***ia tu gdzie jest box idealnie po艂o偶ony na zach贸d.

Maczuga12356

Well-known member
Post贸w
84
Buch贸w
54
Nie trzeba ale warto... Ale lepszy efekt uzyskasz poprawiaj膮c warunki bo przy 29 stopniach i 40rh masz rozjechane vpd stomaty zaw臋偶one i krzak pobiera mniej CO2 ni偶 by m贸g艂. Popraw vpd i wtedy b臋dzie sens podbijac CO2.

Od temperatury powietrza wa偶niejsza jest temperatura li艣ci. W Indorach temperatura ziemii w doniczce i li艣ci i og贸lnie ca艂ego krzaka b臋dzie niewiele ni偶sza od temperatury powietrza ale na takim outdoorze ro艣lina ma system korzeniowy g艂臋boko pod ziemi膮 gdzie jest du偶o ch艂odniej ni偶 nad gruntem. Ro艣lina pobieraj膮c ch艂odna wod臋 po prostu si臋 sch艂adza dlatego jest w stanie normalnie si臋 rozwija膰 nawet przy wysokich temperaturach powietrza.
Opr贸cz temperatury wa偶na jest te偶 wilgotno艣膰 dlatego trzeba pilnowa膰 vpd.
Przyjmuje si臋 偶e 28-29 stopni to maksymalna temperatura jaka warto trzyma膰 a CO2 zawsze warto suplementowac...

Przy 28-29 stopniach wed艂ug tabeli vpd powinno by膰 70 procent wilgotno艣ci mniej wi臋cej, to nie za du偶o podczas kwitnienia? I nie mam zamiaru podawa膰 co2 drog膮 inwestycja

MiczBuhanen

Well-known member
Post贸w
1,096
Buch贸w
4,237
Odznaki
4
Przy 28-29 stopniach wed艂ug tabeli vpd powinno by膰 70 procent wilgotno艣ci mniej wi臋cej, to nie za du偶o podczas kwitnienia? I nie mam zamiaru podawa膰 co2 drog膮 inwestycja
Na pocz膮tku kwitnienia jest ok, w 3cim tygodniu flo obnizasz temp do oko艂o 25 stopni i 65% wilgotno艣ci. A na koniec zje偶d偶asz do oko艂o 20 stopni i 55 rh.

Maczuga12356

Well-known member
Post贸w
84
Buch贸w
54
Nie trzeba ale warto... Ale lepszy efekt uzyskasz poprawiaj膮c warunki bo przy 29 stopniach i 40rh masz rozjechane vpd stomaty zaw臋偶one i krzak pobiera mniej CO2 ni偶 by m贸g艂. Popraw vpd i wtedy b臋dzie sens podbijac CO2.

Od temperatury powietrza wa偶niejsza jest temperatura li艣ci. W Indorach temperatura ziemii w doniczce i li艣ci i og贸lnie ca艂ego krzaka b臋dzie niewiele ni偶sza od temperatury powietrza ale na takim outdoorze ro艣lina ma system korzeniowy g艂臋boko pod ziemi膮 gdzie jest du偶o ch艂odniej ni偶 nad gruntem. Ro艣lina pobieraj膮c ch艂odna wod臋 po prostu si臋 sch艂adza dlatego jest w stanie normalnie si臋 rozwija膰 nawet przy wysokich temperaturach powietrza.
Opr贸cz temperatury wa偶na jest te偶 wilgotno艣膰 dlatego trzeba pilnowa膰 vpd.
Przyjmuje si臋 偶e 28-29 stopni to maksymalna temperatura jaka warto trzyma膰 a CO2 zawsze warto suplementowac...

Przy 28-29 stopniach wed艂ug tabeli vpd powinno by膰 70 procent wilgotno艣ci mniej wi臋cej, to nie za du偶o podczas kwitnienia? I nie mam zamiaru podawa膰 co2 dru
powiem Ci 偶e dzisiaj na dworze 23 stopnie bez s艂o艅ca temp 27 rh50 lampa na 85 procent mocy i went na 100 i stabilnie. S艂oneczko musia艂o mocno 艣wieci膰 jak zachodzi艂o. Nie mam mo偶liwo艣ci go przenie艣膰 w inne miejsce b臋dzie ciekawie jak temperatury na dworze b臋d臋 po 30 stopni. Chyba klima wjedzie 馃槄

Dzieci Kwiaty

Active member
Post贸w
28
Buch贸w
70
S膮 takie torebki co wytwarzaj膮 co2. Nie wiem na ile to daje ale w boxie pewnie to nie jest z艂y pomys艂.
Co do wyci膮gu to zauwa偶y艂em 偶e w pomieszczeniu cz臋sto wietrzonym temperatura jest 艂atwiejsza do okie艂znania.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zni偶ki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
G贸ra D贸艂