nasiona marihuany

Wyspy Kanaryjskie

Wyszukiwarka Forumowa:

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Problemu nie będziesz miał, musisz mieć tylko otwarte oczy :)
 

leonardo93`

New member
Rejestracja
Lip 25, 2018
Postów
1
Buchów
0
Siemano! w tym roku będe w okolicach Caleta de Fuste na Kanarach. To raczej dziura i wątpie, że coś ogarnę ale mam blisko do stolicy Puerto del Rosario. Jak wygląda tam sprawa? Byłem już kiedyś w Lloret w Hiszpanii i wystarczyło spojrzeć na czarnego i już wiedział ocb<lol> i o dziwo dostałem zacną jakość. Jak ma się to w del Rosario? będze wdzięczny <shiza>
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
64
Puerto de la Cruz - Cannabis Club Green Paradise - fantastyczna ganja. Około 8e za 1g. Super genetyka od Tangie, Sour Apple po Purple Pimp, Rainbow Illy, itp. cuda.
Naprawdę warto. Jestem członkiem w 5 różnych klubach konopnych rozbitych po Hiszpanii ale tylko w tym trafiłem na takie perełki.
 

Pingwino

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2023
Postów
7
Buchów
0
@Lucky420
czyli nie ma problemu z wejsciem i pobraniem towaru? Miło to słyszeć.

Boję się tego, że mnie nie wpuszczą jeśli czegoś tam nie zrobię, np. Nie wejde z członkiem do klubu albo nie dostanę zaproszenia na maila. Wolę się upewnić co zrobić przed. Jest niby mapka weed teneryfe gdzie dostajesz zapro na maila ale ja nic nie dostałem od tygodnia.
Zaznaczyłem sobie na mapie trzy social cluby.
Nawet nie widzę problemu żebym zapłacił 20 euro za czlonkowstwo w końcu to wakacje.

Jak czytałem o prawie to tak rygorystycznie tam niby wygląda, ale już kolejna osoba mi mowi, że można wejść z ulicy.
 

Lucky420

Member
Rejestracja
Lut 4, 2022
Postów
7
Buchów
3
Są kluby od 18 i od 21 roku życia. Polecam te drugie. Mi też tak kiedyś nagadali, że trzeba przyjść z członkiem klubu lub jakieś maile, to nie prawda. Bardzo chetnie cie zaproszą żebyś coś kupił. Weedmaps sprawdź, tam więcej Ci pewnie wyskoczy.
 

Pingwino

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2023
Postów
7
Buchów
0
@Lucky420 to dobrze, uspokoiłeś mnie. A jak tam jest z prawem, jeśli Cię złapie policja? Słyszałem, że tylko mandat do 500 euro, jeśli poniżej 5g.
 

Pingwino

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2023
Postów
7
Buchów
0
Jeszcze mam pytania.
Wiecie może jaka cena jest ok, by się nie dać oszukać? Słyszałem, że 20 e to jest typowa turystyczna cena. 10 e jest spoko, a u czanego kolegi z zegarkami dostanę za 5 e.
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
64
W jednych klubach brali za czlonkostwo w innych nie. Cena byla pomiedzy 8-12e ale to bylo jakis czas temu wiec pewnie sie pozmienialo... Ogolem wchodzisz i masz cennik wiec raczej nie ma jak oszukac bo dzieki temu ceny nie sa z "kosmosu" czy za kazdym razem inne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół