nasiona marihuany

Wysyłanie wiadomości prywatnych

Wyszukiwarka Forumowa:

Farmer92

Member
Buchów
0
Co prawda postów mało, bo dopiero założone, ale forum już hoho i trochę czytam, i kilka mniejszych i większych krzaczków na oucie miałem. Konto nie było potrzebne, jestem zapalonym ogrodnikiem więc niczego im nie brakowało, a i problemów nie miałem ?

GROW BALDD

Well-known member
Buchów
1,801
Odznaki
9
dla nowych użykowników :
1 x wiadomość co 1500min
a po 3 miesiącach - wskoczy 4 wiadomości

Ż**l

Ye
Buchów
20,304
Co prawda postów mało, bo dopiero założone, ale forum już hoho i trochę czytam, i kilka mniejszych i większych krzaczków na oucie miałem. Konto nie było potrzebne, jestem zapalonym ogrodnikiem więc niczego im nie brakowało, a i problemów nie miałem

Cóż, teraz musisz żałować, że wcześniej nie dołączyłeś do elitarnego grona forumowiczów. :joker:

dla nowych użykowników :
1 x wiadomość co 1500min
a po 3 miesiącach - wskoczy 4 wiadomości

Piszcie na ogólnym, nie krępujcie się, najwyżej się posprząta. Tu sami swoi i te mody co som bagietami. :police-smiley-emoti:flashing-police-bad

GROW BALDD

Well-known member
Buchów
1,801
Odznaki
9
Piszcie na ogólnym, nie krępujcie się, najwyżej się posprząta. :police-smiley-emoti:flashing-police-bad

wolę nie zaśmiecać, szkoda że tak z tymi wiadomościami bo bardzo by się przydały.

Hurii

Member
Buchów
8
Kurde też bym prosił o odblokowanie bo do jednego pana mam sprawę 😅

ataulf14

New member
Buchów
0
Potrzebuję możliwośći wysłania prywatnych wiadomości, ponieważ grześ chciał bym do niego napisał. A tak, nie mam możwliośći kontaktu z nim.

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,605
Odznaki
1
Potrzebuję możliwośći wysłania prywatnych wiadomości, ponieważ grześ chciał bym do niego napisał. A tak, nie mam możwliośći kontaktu z nim.
Masz profil od 6 lat, nie wymagalo wielkiego wysilku zeby byc aktywnym w stopniu minimalnym, a skoro pierwsze posty masz z dzisiaj, to nie ma do ciebie zaufania, nie wiadomo po co chcesz do grzesia pisac, moze fotki chu*a mu wysylac, a moze z milicji jestes.

ataulf14

New member
Buchów
0
Mój numer odznaki to 0700 xD . Rozumiem o co Ci chodzi, do Grzesia chcę pisać w sprawie nasion do klasera, w jednym z wątków odpisał mi bym wysłał mu wiadomość prywatną . Konto mam od 6 lat po to by zdobywać informacje o kolekcjonowaniu. A nie udzielałem się bo nie miałem takiej potrzeby. I jeszce raz rozumiem twoją perspektywę i proces weryfikacji ale przecież wysłanie wiadomości do grzesia nie jest niczym złym. Więc zrób jak uważasz

Perliczka

Well-known member
Buchów
369
Nie wiem jakie są dokładne wymagania do odblokowania wiadomości, czy do wrzucania postów bez konieczności weryfikowania przez obsługe forum ale u mnie poszło to w moment bez zbędnego spamu i wysiłku.
Skoro co jakiś czas temat jest odkopywany to pozwolę sobie nakierować osoby, które tu trafiają. W taki sposób aby nagle nie robiły spamu w nie do końca odpowiednich wątkach.

Dopiero trafiłeś na forum i zdecydowałeś się założyć konto? Lepszego wątku do pierwszego postu nie znajdziesz.

Masa wszelkiego rodzaju tematów związanych z uprawą. Skoro tu trafiłeś to na pewno znajdziesz coś gdzie możesz udzielić odpowiedzi, wejść w sensowną dyskusje itd.

Jesteś outdoorowcem? Luźne pogawędki czekają na Ciebie.

Lubisz sobie przypalić? Wrzuć zdjęcie palonka.

A może coś sączysz %?

Wpadło Ci coś w ucho? I tym możesz się podzielić.

Masa luźnych tematów niekoniecznie konopnych.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół