nasiona marihuany

wywalone z tematu "Przepisy kulinarne"

Wyszukiwarka Forumowa:

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
hodowac przez samo "h" to jest ból ze nia kazdy ma warunki do hodowli
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
dlaczego nie każdy? jak ktos jest uparty to sie wszystko da zrobic. Ja musze przemycic nasionka przez rodzicow i wybrac miejscowe pozadna. Raczej nie bede mial problemow bo 20 metrow od mojego bloku sa pola :mrgreen:
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
to lepiej obserwuj juz teraz co na tych polach sie dzieje możesz przekopac miejscówkę i posypać troche nawozami i wapnem jak robią prawdziwi rolnicy przed zimą :)
 
G

greenlife

Guest
Wszamałabym coś takiego, ale 10 gram w moim przypadku= 300 PLNów

no coty przeciez jak kupujesz parti ete 10 gieta to cena zawsze idzie w dul u mnie jakos wychodzi po 200 wtedy
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie chce mi sie przekopywac i wogole :p Kupie ziemie ze sklepu :mrgreen:
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
nie radze ci sadzic 20 m od blokow bo stracisz wszystkie roslinki
 
G

greenlife

Guest
Proponuje zminic temat bo robimy tutaj offtopic (ja teraz zreszta tez) wiec piszmy tu o przepisach a inne rozmowy przeniescie do innego temtu
 

melanzystka

Member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
14
Buchów
0
greenlife napisał:
no coty przeciez jak kupujesz parti ete 10 gieta to cena zawsze idzie w dul u mnie jakos wychodzi po 200 wtedy
u nas nie ma zniżek :roll:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie bede sadzil 20m od blokow. Pola ciągną się daaaaaaleko :mrgreen:

Ostatni post który jest nie oprzepisach :p
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
no tak ale jak te pola sa 20 m od blokow, to ktos moze chciec saobie skrucic droge i przejdzie przez te pola i prtzypadkiem trafi na twoje roslinki..
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
a już nie mówię o ludziach chodzących z psami na spacer przeciez oni potrawfią w kazdy cm pola trafic
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Spokojnie spokojnie... miejsc jest bardzo dużo. Mam opracowane już wszystko. Mam dwa miejsca gdzie nikt "chyba" nie chodzi. Jedno kolo malutkiego strumyczka inne troche dalej. Jakos zabeziecze te miejsca i zobacze czy ktos tam chodzi. Np. owine 4 kolki sznurkiem. Jesli przez zime przetrzymaja to bede w 100% pewny. Raczej w 90% nigdy nie wiadomo co komu strzeli do glowy i sie ybierze gdzies. Growmen masz rację... najgorszym problemem będą psy. Ale oprawcowalem jakimi sciezkai laza ludzie z psami. Sam mam psa i tez chodze po polach. Albo elektrycznego pastucha zaontuje :mrgreen:
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
no wiesz ja bylem na milion % przekonany ze nikt nie bedize przylazil na moja miejscowke, bylem tam bardzo czesto od 10 lat i ni w chu*a nie widzalem zeby tam ktos lazil, a jednak :(
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No wlasnie... nigdy nie nic nie wiadomo. Ale to jest ta adrenalina... To mnie wlasnie kreci w hodowli konopii. To ze t jest nieegalne i trzeba uwazac. Jesli zalegalizuja to strace przyjemnosc z hodowli :/
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
powiedz to rzadzacym naszym biednym krajem fjutom, to moze zalegalizuja :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół