nasiona marihuany

Wywiniete liscie w gore

Wyszukiwarka Forumowa:

snupdog

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2017
Postów
124
Buchów
0
AF Royal Haze w boxie 1 m2 HPS 250 W wilgotnosc 50-60% temp. 30 C 19 dzien weg. Czemu krawedzie lisci wywijaja sie w gore jak na zdjeciach ponizej:


 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
narazie nie ma co się bać, ten liść jeszcze się nie rozwinął do końca - czyt. lekko porośnie i będzie git.
zdrowo wygląda. podlej to bardziej bo ziemia sucha i może wypalić zaraz jakiś nadmiar w sumie.
 

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
Podnieś wilgotność. Wtedy też powinna temperatura trochę spaść
 

snupdog

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2017
Postów
124
Buchów
0
Nie zalezy mi na zbjaniu temperatury wzbogacam boxa co2 z kwasku i sody. Jaki nadmiar moze wypalic? Chyba nie zrozumialem...
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Liście wyginają się lekko do góry, bo mają za gorąco od lampy i zapewne wysusza je wentylacja. Zrób kilka razy w ciągu tygodnia oprysk opryskiwaczem czystą odstaną kranówką i podlej tak, żeby woda doszła do krawędzi donic. Daj też lampę ciut wyżej. Jak Masz wiatrak mieszający, to najlepiej niech wieje pomiędzy szczytami roślin a lampą.
 

FastBudsLover

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2017
Postów
13
Buchów
0
typowy heat stress, podnieś lampy, zmniejsz moc.. tu nie chodzi o samą temperaturę a o poparzenia raczej .. u mnie okazało się, że to przez led zbyt blisko roślin mimo temperatury oko 27 stopni .. poprzednio było 32 i takiego zawijania nie miałem
 
Ostatnia edycja:

BACer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
47
Buchów
0
Dokladnie jak wszyscy radzili przedemna. Podnies troche lampe i spryskaj woda liscie przed wylaczeniem lamp, zeby sie nie zrobily popalenia miejscowe od kropli wody.

Dorzuce od siebie jeszcze ze mozna by zaczac jakis trening tutaj, wyglada na dobry moment. To tez troche oddali roslinke od lamp i powinno pomoc jako dodatkowy element. pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół