nasiona marihuany

Wzór recenzji - przeczytaj nim napiszesz

Wyszukiwarka Forumowa:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Buchów
4,040
Odznaki
5
Recenzje piszemy wg wzoru aby opinie były porównywalne. Jeśli dla vaporyzatora, który chcesz zrecenzowaćj jest już założony temat, wpisz swoją recenzję jako kolejny post - nie zakładaj nowego wątku. Wtedy jednym poście będziemy mogli przeczytać opinie kilku użytkowników.

WZÓR RECENZJI:

Firma i cena

Rodzaj vaporyzatora (wybierz)

-elektroniczny
-analogowy
-stacjonarny
-przenosny

Budowa, waga, materiały, skład zestawu

Wielkość komory (w gramach)

Szybkość nagrzewania/gotowość do użycia (w sekundach)

Długość sesji (ile minut trwa sesja, jaka temperatura waporyzacji)
Ilość cykli grzewczych (dotyczy VapCap)

Ogrzewanie suszu w komorze (wybierz)

-konwekcyjne
-kondukcyjne
-hybrydowe

Wytrzymałość baterii (ilość sesji do rozładowania, długość każdej sesji [minuty], temperatura waporyzacji)

Możliwość przerwania sesji bez straty materiału

Gęstość i jakość pary, walory smakowe

Możliwość regulacji przepływu powietrza

Sesje grupowe/solo

Łatwość czyszczenia

Zalety:

Wady:

Czy polecasz waporyzator? Uzasadnij

Czy korzystałeś/posiadasz inne waporyzatory. Jakie?

Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Buchów
9,597
Odznaki
10
Zaraz, zaraz. To schemat na podanie suchych faktów, a nie recenzję. Gdyby tak miały wyglądać opinie o sprzętach, grach, książkach, czymkolwiek, to nie było sensu ich robić, wystarczyłby opis ze sklepu. Więc dla pewności, zanim się za coś wezmę - trzeba się sztywno trzymać tej "listy suchych danych" czy jednak wystarczy zawrzeć te informacje w swobodnym tekście? ;) W pierwszą opcję pewnie by mi się nawet nie chciało bawić, bo tego, co zaprezentowałaś w wątku o DynaVapie, na pewno nie określę jako recenzję. Jeśli już mam pisać, to reckę taką, jaka mi się widzi.

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Buchów
4,040
Odznaki
5
Schemat jest po to żeby się go trzymać aby opinie mogły być ze sobą porównywane.
Część to suche fakty, które niekoniecznie mają pokrycie z opisem producenta. Są też punkty w których wyrażamy swoją opinię.

Beasto

Ujarany cały dzień
Buchów
9,597
Odznaki
10
To podejście jest złe. Zakładający wątek najpierw powinien zrobić jakiś suchy schemat podstawowych danych o wapku. Potem dopiero wchodzi część z recenzją, a właściwie już tylko opinią. To, co jest teraz, jest kompletnie nieczytelne, nieskładne i nie ma charakteru niczego. Ale jak chcecie :)

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Buchów
4,040
Odznaki
5
Ten suchy schemat również mozna opiniować czy cena jest dobra, czy materiał i wykonanie jest ok, czy wielkość komory jest wystarczająca, smak i gęstość pary. Recenzja sama w sobie jest analityczną opinią przedmiotu/dzieła.
Ok, jeśli wg Ciebie jest to nieczytelne i nieskładne, to zaproponuj coś. Jak oglądałam recenzje na YT czy czytałam jakiekolwiek to miały podobny schemat do tego.

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,297
Odznaki
1
To podejście jest złe. Zakładający wątek najpierw powinien zrobić jakiś suchy schemat podstawowych danych o wapku. Potem dopiero wchodzi część z recenzją, a właściwie już tylko opinią. To, co jest teraz, jest kompletnie nieczytelne, nieskładne i nie ma charakteru niczego. Ale jak chcecie :)
No to przeredaguj, zapropnuj swoje, sie zastanowimy i zrobimy nowy wzor.

Beasto

Ujarany cały dzień
Buchów
9,597
Odznaki
10
Brzmi, jakby jakieś automaty bez charakteru robiły te recki, jeśli tak od sztancy są xD
Jak wyjdę z tekstów, które mam napisać, to zrobię reckę Feniksa Mini. Może w pierwszej połowie marca się uda.

#, jedyny wzór, jaki jest potrzebny, to podpowiedź, co warto zawrzeć w recenzji wapa. Wypełnienie formularza nie jest recenzją! Piszecie tak, jakbyście ani jednej recenzji czegokolwiek nie przeczytali...

Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,297
Odznaki
1
Ja akurat jeszcze zadnej nie czytalem, ale Ty widac jestes w temacie, to popraw to co zoe przygotowala i tyle, nie widze problemu.

Beasto

Ujarany cały dzień
Buchów
9,597
Odznaki
10
Problem jest taki, że są dwie różne wizje tego, jak recenzja ma wyglądać. Ja chcę swobody w pisaniu. Jak ktoś sobie nie radzi, a chce się podzielić opinią, to pewnie, niech skorzysta z takiego formularza. Nie podoba mi się to, że obecna forma jest narzucona i jest mylnie zdefiniowana.

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,297
Odznaki
1
Przedstaw swoja wizje wobec tego.

Beasto

Ujarany cały dzień
Buchów
9,597
Odznaki
10
Jak napisałem wyżej, gdy znajdę czas, zrobię ten tekst o Feniksie :)

• Buch
Reakcje: #

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół