nasiona marihuany

wzrost roślinki

Wyszukiwarka Forumowa:
W

whitejoe

Guest
witam jestem tu nowy
ile powinna roslinka urosnac w ciagu 40 dni
na jaką wysokosc bo jesten ciekawy czy ,malenstwa dobrze sie rozwijaja
 

Kummeraz

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2005
Postów
39
Buchów
0
kolejny bezsensowny post napisz jaka masz odmiane i opisz wszystkie warunki to ktos ci udzieli odpowiedzi
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
A najlepiej daj zdjęcie ;]
 
W

whitejoe

Guest
Kummeraz napisał:
kolejny bezsensowny post napisz jaka masz odmiane i opisz wszystkie warunki to ktos ci udzieli odpowiedzi




Jak napisaem jestem nowy i to moje pierwsze roslinki

odmiana to Withe Widow a wysokosc rosliny ok 30 cm
fotki nie pokarze bo nie mam jej gdzie zamiescic :?
oswietlenie 2xswietlowka 18W i (2x20W) to dodalem kilka dni temu
pomieszczenie jest wylorzone folia aluminiowa
od poczatku naswietlam 12\12 sytuacja tego wymaga :(

prosze odpowiedzi

pozdro
 
M

MILKA

Guest
Tego nie można tak określic :!: nie wiemy jak wyglada a że podasz wzrost to też nic nie daje może miec 30cm i tylko 3 piętra po 4 listki :!: a tak na marginesie jesteś dziewczyną czy chlopakiem bo w profilu mak jako KOBIETA :cyclopsani:
 
W

whitejoe

Guest
a tak na marginesie jesteś dziewczyną czy chlopakiem bo w profilu mak jako KOBIETA




czy to ma jakies znaczenie :alien:

fotki beda pozniej pozdro :mrgreen:kolega scun podiol sie tego [glow=brown:b6f5a87fce][shadow=brown:b6f5a87fce]dzieki wielkie[/shadow:b6f5a87fce][/glow:b6f5a87fce]
 
R

rasta

Guest
ja mam ww. zacząlem tak jak whitejoe odrazu naswietlać 12/12 i po 40 dniach mój plant mial jakieś 50 cm wzrostu i 12 pięter. na tym etapie wzrost byl już nieznaczny ale kwitla mi ladnie już jakieś 2 tygodnie. aha ja zrobilem lst może to spowodowalo że sie trochę wyciągną ale nie sadzę żeby mialo to duży wplyw na wzrost.
 
W

whitejoe

Guest
jeszn

koyot napisał:
http://img220.imageshack.us/my.php?image=pict01776vn.jpg 40 dniowe

białyjoe korzystaj z www.imageschack.us :)



[shadow=green:2fd063b878]dzieki wielkie[/shadow:2fd063b878]


To TU <-------Fotka

zmieniam swietlowki dzis na inne, poniewaz mialem za zimne - zmiana na 4200K

Czy uda mi sie jeszcze wyciagnac z tego male co nieco :?: :?



Czy zmiana oswietlenia 24/0 by cos pomogla.


CHLOPAK CZY DZIEWCZYNKA <-------Fotka

SZCZYT KRZAKA <----------Fotka

Prosze o fachowcow o pomoc

pozdro
 
R

rasta

Guest
radze już nic z fotoperiodem nie zmieniać. w tym wieku roslinka powinna juz pokazac pleć wiec jesli to dziewczyna to skup sie na kwitnieniu a jesli nic nie spier.... to na pewno cos do palenia bedziesz mial. wrzuc zdjęcie bo bez niego trudno cos doradzać.
 
W

whitejoe

Guest
rasta napisał:
wrzuc zdjęcie bo bez niego trudno cos doradzać.



Fotki są we wczesniejszym poscie

kiedy moge je przyciac :?: :?:


pozdro
 
R

rasta

Guest
to dziwne że plci jeszcze nie pokazaly moze zaciemnienie nie jest calkowite??czy masz jakieś otwory w boxsie którymi moze się dostawać swiatlo do środka??może to po prosty slaba roslinka i dlatego tak wolno się rozwija. z kąd mialeś nasiona??
 
W

whitejoe

Guest
rasta napisał:
czy masz jakieś otwory w boxsie którymi moze się dostawać swiatlo do środka??może to po prosty slaba roslinka i dlatego tak wolno się rozwija. z kąd mialeś nasiona??

to pomieszczenie to szafa
nasionka mialem z cannabis.fr.pl

mysle,ze duzy wplyw moze miec to ,ze napoczatku naswietlanie mialem zaslabe bo 2 1-wsze tygodnie wzrostu naswietlalem zwykla zarowa 70W

-mysle ,ze cale zaburzenie wzrostu to przez to naswietlanie, poprostu za slabe
 
R

rasta

Guest
nie chcę cie dolowć ale twoje maleństwa wygladają bardzo dziwnie pierwsze liscie sa na dosc dużej wysokosci lodyżka bardzo cieniuśka widzę że podwiązaleś je żeby sie nie zlamaly wczesniej napisalem że cos z nich wyciągniesz do palenia ale teraz po obejrzeniu zdjęc sie zastanawiam co z nich w ogóle urośnie i nie mam pojęcia.może te roślinki mają za malo światla bo się tak wyciągnęly.
tak wygladala moja gdzieś w wieku gdzieś ok. 40 dni
http://img338.imageshack.us/img338/2110/img38152ji.jpg

[ Dodano: 2005-12-16, 17:56 ]
no to wszystko jasne zwykla żarówka nie nadakje sie do uprawy (daje bardzo malo swiatla i nie takiego jak potrzeba)

[ Dodano: 2005-12-16, 17:59 ]
ale jak teraz maja dobre swiatlo to moze zaczną rosnać normalnie
 
M

MILKA

Guest
I jeśli się tak wyciagneła to miałes za wysoko żarówke i cały czas dążyła żeby mieć więcej światła moim zdaniem też z tego nic nie bedzie!!!!! :cry:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół