nasiona marihuany

Xxx Sezon 2024 Xxx

Wyszukiwarka Forumowa:

bono2209

Well-known member
Buchów
994
Odznaki
2
ale czlowieku co ty znowu pie****isz gdzie napisalem ze chodzilo o autosa ludzie przyznali po czesci mi racje ze sie da ale ty dalej swoje ty najchetniej to bys sie trzymal schematu ***anego tydzien tego tydzien tamtego ani dnia dluzej bo ci plant pie****nie XD pamientaj chlopcze ze kazda roslinka rozwinie sie inaczej i jedna zeby byc gotowa potrzebuje 4 a druga 10 dni . no ale twoim zdanien tydzien max i desant hahshdhasda i jeszcze mi dogryzac bedziesz XD
Każdym kolejnym postem udowadniasz , że Eko ma jednak rację😂

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Buchów
1,220
Odznaki
4
4 strony spamu bez fotek roślin. Polecam wyj***ć ten temat i założyć nowy jak roślinki wyjdą z ziemi. Zresztą tak chyba jest w regulaminie, fotorelka ma być założona ze zdjęciami roślin czy tam kiełków, a nie opisem planu na przyszłość.

JestemZmiasta

Well-known member
Buchów
326
Czuję jak wielkimi kocimi krokami zbliża się kot całkowicie po cichu

• Buch
Reakcje: #

BetonowyDaniel

Well-known member
Buchów
1,800
Odznaki
4
ale czlowieku co ty znowu pie****isz gdzie napisalem ze chodzilo o autosa ludzie przyznali po czesci mi racje ze sie da ale ty dalej swoje ty najchetniej to bys sie trzymal schematu ***anego tydzien tego tydzien tamtego ani dnia dluzej bo ci plant pie****nie XD pamientaj chlopcze ze kazda roslinka rozwinie sie inaczej i jedna zeby byc gotowa potrzebuje 4 a druga 10 dni . no ale twoim zdanien tydzien max i desant hahshdhasda i jeszcze mi dogryzac bedziesz XD
mordko...posadź tyle co @Eko , ogarnij ogrom roślin jak on a potem tu coś do niego szczekaj albo w ogóle mędrkuj....

zielonywtemacie420

Well-known member
Buchów
102
Pisałem to już kiedyś że wiem i podziwiam jego doświadczenie ale skąd on ma wiedzieć czy da jak sam tego nie zrobił plus jest fotorelacja jak komuś bezproblemowo się to udało ?

BetonowyDaniel

Well-known member
Buchów
1,800
Odznaki
4
Skąd ma wiedzieć ? Bo w ciągu roku sadzi tyle ile Ty i autor tematu nie wysadzicie przez kilka lat...STĄD.
ku**a...ma doświadczenie, zamiast słuchać rad itp to pyskujecie i się rzucacie jak wszy na grzebieniu.

Sadzi in, out , pod foliakiem, autosy itp. Wy wysadzacie po kilka, może kilkanaście sztuk i się mądrzycie bo komuś gdzieś się udało...

BlackMen

Well-known member
Weteran
Buchów
2,382
Odznaki
1
Wszystko się da, w tym przypadku najbezpieczniej sadzic w połowie maja i ch*j tyle w temacie

mastablastskun

Active member
Buchów
12
ja juz ruszam tez z kielkami w dzien na dworze jak juz zapadnie zmrok w cieplym pomieszczeniu inaczej znow bedzie ciezko zeby pelno seozonowki doszly

ToMaRaX98

Member
Buchów
0
4 strony spamu bez fotek roślin. Polecam wyj***ć ten temat i założyć nowy jak roślinki wyjdą z ziemi. Zresztą tak chyba jest w regulaminie, fotorelka ma być założona ze zdjęciami roślin czy tam kiełków, a nie opisem planu na przyszłość.
Proszę przenieść temat do śmieci dzięki. Odzwe się za tydzień z kiełkami

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Pisałem to już kiedyś że wiem i podziwiam jego doświadczenie ale skąd on ma wiedzieć czy da jak sam tego nie zrobił plus jest fotorelacja jak komuś bezproblemowo się to udało ?
No dokladnie, co on tam wie, ja bym juz wysadzal i ch*j, w prognozie ma byc slonce od najblizszego weekendu, 16 stopni, zreszta pamietam, jak raz kiedys w lutym sie w tshircie juz chodzilo, tak ze nie ma co czekac, sadzic teraz, a w czerwcu zbiory.

zielonywtemacie420

Well-known member
Buchów
102
No dokladnie, co on tam wie, ja bym juz wysadzal i ch*j, w prognozie ma byc slonce od najblizszego weekendu, 16 stopni, zreszta pamietam, jak raz kiedys w lutym sie w tshircie juz chodzilo, tak ze nie ma co czekac, sadzic teraz, a w czerwcu zbiory.
Mówiłem bardziej o końcu kwietnia początku maja szefie

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół