nasiona marihuany

YOPO

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Witam wszystkich czytających i pozdrawiam...

Aktualnie posiadam 8 nasion YOPO które dostałem od obsługi coffeshopu.. Z tego co słyszałem są niezłymi psychodelikami... w najbliższym czasie mam zamiar uprażenia 5 nasion starciu na papierze ściernym i wymieszaniu całości z kredą.. oczywiście musze to wciągnąć a do sniffowania mnie nie ciągnie... przeciez prędzej czy później spływa to do żołądka to tutaj moje pytanie... czy nie lepiej po prostu zawinąć w 1 warstwę chusteczki i połknąć ten proch?? z tego coc zytałem na hypciu neuro groovie to ładnie daje po baniaku...

Jak myślicie czy można połknąć po prostu to cacko??

Czy znacie jakieś inne skutki tych nasion szamana?? słyszaliscie kiedys cos o nich??
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
Ja nigdy o czyms takim nie sluszalem ale chetnie bym sprobowal 8) a wogole high do czego jest podobny do kwasu grzybow.

Jak mozna to zdobyc ???

Co do sposobu przyjmowania jest tak: przy polknieciu calosc splywa do zoladka watroba oczyszcza trujace substancje i pozniej wszystko dostaje sie do krwi efekt jest slabszy natomiast w drugim przypadku sprawa wyglada tak w nosie sa sluzowki dzieki ktorym narkotyk przez nie dostaje sie bezposrednio do krwi efekt lepszy i szybszy :mrgreen: . Milej zabawy. pzdr
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Witam ponownie...

Sprażyłem moje YOPO i obrałem z łamliwych łuseczek... po czym wsypałem te nasiona do kieliszka i ugniotłem długopisem w wyniku czego powstał proszek ;)
Mam zamiar wymieszać całość z kredą lub sodą oczyszczoną i wciągnąć :D
Zamieszczam fotke na ktorej jest rozgniecione 8 nasion ;D akurat na 2 razy ... :D

Ciekaw jestem jaka po tym jazda jest... ponoc mocne wizje sa... zobaczymy opiszemy :D
OTO FOTKA =http://img478.imageshack.us/my.php?image=zdjcie0368fc.jpg][img=http://img478.imageshack.us/img478/2400/zdjcie0368fc.th.jpg][/url]
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
Hehe powodzenia jak sprobujesz odrazu weno pisz moze tez sie skusze i sobie zamowie :mrgreen:
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
no próbuj [najlepiej wciagnij do nosa najlepszy high]i daj znac jak dziala ;]
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
O yopo słyszałem, że jest do dupy.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
:D mój kumpel wciagal ... moowil ze mial halucynacje jak po 40 grzybkach... a jest to prawdomówny kumpel... moowi ze mozna jeszcze porównac dzialanie do spalenia 1g ahszu i wypicia 5 browarów albo do zjedzenia 20 aviomarinów ... w kazdym razie odlot...

BOJĘ SIĘ TROCHĘ TO WCIĄGNĄĆ :D choc w smaku przypomina czysta fete :D
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
Dawaj wciagaj i opisuj :twisted: hehe :lol:

[ Dodano: 2006-02-16, 17:18 ]
chyba cos kaczorku odwagi nie starczylo :tongue:
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
albo po prostu sie prze***al i lezy gdzies :D
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
P napisał:
O yopo słyszałem, że jest do dupy
pewnie tak jest bo jak by bylo dobre to bylo by bardziej rozpowszechnione...!!a twoj kumpel chyba nie bardzo prawdomowny jak napierw porownuje do grzybow,avio i ziola z browarami jak po tym sa inne fazy...!ale zobaczymy jak skosztujesz...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
O nie sadzilem ze ktos ten temat poruszac jeszcz bedzie... kiedys to wciagalem to było w maire miło... inna faza i takie miłe nastawienie fajne wkręty... choć zielsko lepsze to chyba oczywiste..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół