nasiona marihuany

you-djkwac nie na temat

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DJKWAC

Guest
Mam takie pytanie z kąd wy mnie wogle znacie bo często się spotykam z djkwac zaloguj się albo itp.:D
Mam rośline ok 40 cm byla by wyższa ale fim był
ma ok 55 stożkow wzrostu (punktow z ktorych wyrastajhą nowe liście a w przyszłości ztych też punktow bedzie luzak baka:D )
i za dwa dni czyli 01.06.2006 na 12/12
przełącze:D:D
myślę że całkiem mi nieźle wyszedł wżuciłbym fote aleto jak załatwię aparat
 
H

haszyszekk

Guest
DJKWAC, caly żart polega na tym że kolega z forum dostał w łapy twoje ip i namierzyl cie :pr: jesteś dla nas otwartą księga i mozemy cie czytac jak playboya ;]
Dlatego wszyscy o tobie mowią... a ty dowiadujesz sie o tym jako ostatni...
Roślinki pewnie sa spoko... z niecierpliwością czekamy na foty. pzdr
 
D

DJKWAC

Guest
AHA o wy buce (nie obrażając nikogo) ale moje ip zmienia się za każdym razem jak uruchomię neta od nowa :)
Ale tak apropo to jak on je namontował moje ip nie wiem :scratch:

Niedługo foty chyba
 
X

XnX

Guest
no kolega uzyl bardzo dobrych programow hakerskich bo on jest prawdziwym hakerem... bardzo dobrym... potrafi nawet zformatowac ci komputer gdy nie jestes polaczony do internetu...

jaka odmiana?

Greetz!
 
D

DJKWAC

Guest
nie Tylko nie to bo tam mam ważne info ktore zbierałem i dużo własnych pomysłow jak ulepszyć i wszystko wydajnić więc zrobił by mi świństwo okropne:(
White rinho chociaż nie jestem pewien bo zaczyna mi to wyglądaćjak pospolity skunk'czek bo ma caraz więcej 9 palczastych rączek tak że sprawa otwarta za + - 8 tyg sie dowiem

[ Dodano: 2006-05-30, 14:53 ]
jeżeli dalej pisać to gdzie i9ndziej bo te nie ten dział:D :jocolor: Życzę wesołych świąt
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
AHA o wy buce (nie obrażając nikogo) ale moje ip zmienia się za każdym razem jak uruchomię neta od nowa
Ale tak apropo to jak on je namontował moje ip nie wiem

Grubo się mylisz, jeśli uważasz, że zmienne IP zapewnia Ci anonimowość. Mamy dostęp do danych, dzięki którym dorwiemy Cię.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Zmienne IP ssie baty. Juz Cie mamy. Spodziewaj sie nas jutro u Ciebie w chacie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Ludziki.. ale tym razem nie robi najazdu przed 10.. znowu będę nie wyspany i przez pomyłke kogoś zastrzelę.

IP zmienne korzysta z pewnych przydziałów IP "od - do" zazwyczaj jest to około 100-150 IP
trzeba by było ustawić w programie.. skanowanie non stop przedziału IP i potem zobaczyć który IP jest w danej chwili aktywny a jak sie ma IP to wsio.

Co do rośliny.. 55 szczytów? to powiem Ci bardzo ładnie nawet super, czekam na jakieś foto. :sunny:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
to jedziemy na 12:00. Szachuje shot-guna, Berette i C4. Kto wywaza drzwi?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
a kogo "przez przypadek" zastrzelimy?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ale zeby za duzo ofiar nie bylo, bo sie znowu przelozeni wk***ia i beda chcieli wkrecic do nas agenta MOSADU...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Kwaca rozk***imy tak, aby mózg spływał po ścianie bardzo powoli, najlepiej kilka godzin. Zrobimy wyciąg z szyszynki ?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
najpierw w***iemy mu granaty dymne i flashbangi do domu, potem nafaszerujemy kulami z ckm'u, doprawimy shot-gunem, m4 i ciosem zardzewiala lopata. na koniec zatrzemy dowody podkladajac C4 wokol domu i zrzucajac napalm. Kocham zapach pobojowiska o poranku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół