nasiona marihuany

Zółkna mi liscie!!!Pomocy!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Bobbo

Member
Rejestracja
Paź 16, 2017
Postów
7
Buchów
0
[FONT=Arial, Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Zółkna mi liscie.Pomocy!!![/FONT]
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
[FONT=Arial, Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Zółkna mi liscie.Pomocy!!![/FONT]

No nieciekawie to wygląda na tych zdjęciach co ich nie wrzuciłeś.
Ja bym podlał benzyną z dolomitem.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Przeczytaj sobie regulamin forum pierw zaczniesz korzystac..
Nie zakladaj takich samych tematow i zdjecia tylko do forumowej galerii!!!
 

Bobbo

Member
Rejestracja
Paź 16, 2017
Postów
7
Buchów
0
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 08:31 ---------- Data pierwszego postu 08:29 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 08:33 ---------- Data pierwszego postu 08:31 ----------

Nie wiem co jest przyczyna żołkniecia lisci ale to juz drugi raz dochodza do pewne etapu i padaja o co chodzi

---------- Post Zaktualizowany 08:35 ---------- Data pierwszego postu 08:33 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Opisz system. Światło, woda, podłoże, co dawałeś, etc...
 

Bobbo

Member
Rejestracja
Paź 16, 2017
Postów
7
Buchów
0
Swiatło 400w hps hydroponika obecnie na samym kyramzycie, przedtem miałem na kokosie i to samo sie dzało wilgotnosc 65%-80%
 

Bobbo

Member
Rejestracja
Paź 16, 2017
Postów
7
Buchów
0
woda z sieci ph 5,8-6,0

---------- Post Zaktualizowany 09:40 ---------- Data pierwszego postu 09:29 ----------

jak miałem na kokosie to dawałem nawozy z canna do coco A i B i dalej to samo sie dzało

---------- Post Zaktualizowany 09:44 ---------- Data pierwszego postu 09:40 ----------

Opisz system. Światło, woda, podłoże, co dawałeś, etc...

400 w hps woda z sieci 5,8-6,0ph podłoze obecnie keramzyt ale na kokosie to samo i sie dzieje bo kokos i hydroponike . do kokosa daje nawozy z canna A i B

---------- Post Zaktualizowany 09:47 ---------- Data pierwszego postu 09:44 ----------

400 w hps woda 5,8-6,0 ph mam na kokosie i w hydroponice na kyramzycie i cały czas to samo sie dzieje rosna do pewnego stopnia i padaja do kokosa dodaje nawozy z firmy canna A i B. do hydro z firmy remo Grow i Micro. swiatło 18-6 h
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Co one takie wyciagniete?? Jak wysoko lampa wisi nad roslinami?
Za wysokie ph tym bardziej na czyste hydro... Jakie stezenie nawozow? Temp pozywki? I jaka moc pompki napowietrzajacej?
 

Bobbo

Member
Rejestracja
Paź 16, 2017
Postów
7
Buchów
0
Mam w kokosie i w hydro. Wysokosc jakies 170cm od lampy.Miałem kiedys bardzo blisko jakies 50 cm i to nic dalej nie dawało. Sterzenia nie okresle bo nie posiadam miernika. temperatura pozywki to 22,5stopnia temperatura w pomieszczeniu 25c wilgotnosc 75% pompka 2x1,5l /min wiatrak wyciagajacy mam dosc poterzny bo 800m szesciennych na godzine z regulatorem obrotów.Juz kilka razy próbowałem na kokosie i doszedłem do takich wielkosci jak na zdieciach i zaczynały padac i tyle było z tego.Pomiesczenie mam obite płytami osb i na to w srodku poszła folia i mylar.na podłodze jest linoleum.

---------- Post Zaktualizowany 12:42 ---------- Data pierwszego postu 12:38 ----------

Najlepsze jest to ze kumpel tak samo wszystko robi i pomidory ma takie ze szok a ja nawet ze swoich nie moge sciagnac buszka bo ni ciula nic mi nie wychodzi.pomuszcie jak mozecie bo juz załamuje rece
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Stary skoro ci nie wychodzi w kokosie w hydro czemu nie zrobisz normalnie w ziemi? kup se ziemie PLAGRON ALL MIX wykiełkuj przez 6 tygodniu nic nie robisz oprócz podlewania bo ziemia bogata i będziesz miał pomidory.. Chyba z motyką na słońce się porywasz nie kumam nic z tych wypowiedzi.. 170 cm masz lampę nad krzakiem :O masz całe pomieszczenie? czy cały pokój czy ki ch*j.. Tak bez składu ładu to wszystko..
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak wyżej kolega mówi, skoro masz zerowe doświadczenie, to po kiego grzyba ci hydro? Pewnie się naczytałeś, że zbierzesz więcej plonu i szybciej, no to teraz masz.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Hydroponike zaczales bez ec meteru i doswiadczenia wiec pogratulowac. Zle ph bo za wysokie w dwc jak na tak wczesny wiek rosliny..
A kokos to semi hydro bo to kompletnie jalowe podloze i tez trzeba odpowiednio dawkowac nawozy od wczesnego wega.
Te 170cm tez Cie ponioslo.. zreszta widac jak sie powyciagaly.. .
Polecam poswiecic pare wieczorow na dzial poczatkujacy i rusz od nowa w jakieś glebie bo z ta wiedza za wiele nie zdzialasz.
I nie patrz ze koledze wychodzi bo kolega moze czytal forum przed rozpoczeciem uprawy a Ty nie bardzo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół