nasiona marihuany

Zła faza

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nom dokładnie ale po fajce sie zazwyczaj kreci 15 minut w głowie i dziwne uczucie w brzuchu i zamyślenie całkowite... oczywiscie jak sie nie apli fajek tylko ziolo i hasz jak ja... jak palilem okolo juz rok hasz to mailem 1 miesieczna przerwe i spalilem czerwonego LMa i tak mi sie krecilo mocno ze chcialo sie zygac... nic przyjemnego bo dym od papierosa to CHUJSTWO !!!
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
PO fajce jedyie moglo Ci się troche pokręcić w głowie.

wlasnie mi sei to dzieje po fajce, jakies 15 minut jestem na highu
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
nie mogles miec po szludze fazy jak po zielu, bo tyton nie zawiera kanabinoidow. Jedyną substancja psychoaktywna jest w nim nikotyna, która nie działa na te same receptory w mozgu co THC... moze po prostu to co kupujesz u dealerow to nie ziele, tylko tyton w pakiecie, dlatego efekt wydaje Ci sie taki sam...
 
P

papież

Guest
przy moim 3 jaraniu (miałem sporą przerwe i sie napaliłem za bardzo) spaliłem 3 nabity jakieiś mocnej odmiany (kumple mówia ze doprawiane chemią) i mój high wyglądał tak ze leżałem prawie nieprzytomny na pomniku obrzygując go do okoła (wrażenie duszenia sie suchość w ustach, popijałem wodą i zaraz tą samą zwracałem, wszystko wydawało sie chu**we na maxa nie mogłem na siebie patrzeć bardzo niska samoocena....) dobrze ze miałem ze sobą sprawdzonych w terenie kumpli.....szybko załatwili mi taryfe do domu. od tamtej pory pale max raz na tydzień z kumplami ich zapasy na zime (hh) i jest ok nie tykam już zadnych odmian powyżej 10% thc :p
trzeba mieć umiar do wszystkiego po prostu, uwazać co sie pali, no i nic nie zastąpi przy jaraniu dobrych kumpli :)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
tak, od czasu do czasu musi sie zdażyć zła faza , ja też takie miałem , wszystko takie hujowe
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Blant napisał:
Thc straci moc jak będziecie pić alkohol po zjaraniu się
eeeeeeeee tam ja zawsze pije piwko po paleniu......zawsze jest pozytywnie

[ Dodano: 2006-03-21, 01:29 ]
Shogo napisał:
wlasnie mi sei to dzieje po fajce, jakies 15 minut jestem na highu
powiedzcie co to za fajki po których jest jakaś fazka i to kurde aż 15 minut !!! he he he :scratch:
 
Z

Ziutek

Guest
Co do fazy po fajkach to zgodzie się, że takowa występuje. Nie wiem jak jest na trzeźwo, ale jak wypije troche wódeczki i zapale nawet pół szluga (całego nie moge bo strasznie mi sie w bani kręci) to przez kilka minut mam odczucia zmysłowe tak jak po jaraniu, ale nie się nie zmienia w sposobie myślenia. Szlug oczywiście nie pale, tylko te dwa czy trzy przypadki po piciu.
 
K

kejtii

Guest
:D ja tylko raz miałam zla bombe, bo zdazylam sie polozyc i zaczelam wymiotowac,ale na szczescie od tamtej pory mi sie juz to nie zdarzylo. moj brat wtedy nie wiedział co sie ze mna dzieje z poczatku sie skatował, bo myślał, ze jakiejs zapasci dostałam, ale jak po chwili zobaczyl, ze nic mi nie jest, to tak zaczal sie smiac, ze nie mogl przestac. do tej pory czasami sie ze mnia nabija przypominajac ta sytuacje, tylko, ze teraz to ja tez sie z tego smieje :!: :)
 
S

sdfsdf

Guest
ja kiedys tak mialem ze wypilem 2 bro pozniej z kumplem zaczelismy uciekac przed palami bo zaspiewalsmy im "mamy tradycje je**c policje" :D no i podczas ucieczki spotkalismy naszego ziomka ktory mial siu :D spalilismy sie ladnie a po 10 min nieweidzialem cos ie ze mna dzieje :/ ledwo chodzilem :/ zygalem takze troche ;/ a najgorsze to bylo to ze obudzilem sie o 4 rano na... balkonie;] niewiem jak ja to wykonalem ale NIGDY niechcial bym przechodzic przez to 2 raz :)
pozdro!
 

romper

Member
Rejestracja
Gru 17, 2005
Postów
20
Buchów
0
nie chciałem zakladac nowego tematu-wiec pisze tu bo mysle ze ten topic jest odpowiedni...otoz mam ostatnio problem....na ostatnich dwoch fazach doslownie zemdlałem....siedze sobie z kumplem i sciagam bucha...wstaje i nagle *** do tylu i spalem około pol minuty......i tak dwa razy.....wiecie o co chodzi? nigdy tego wczesniej nie mialem.....w obu przypadkach bylem po około 2/3 lufach....palilem wtedy najlepsze ziolo dostepne w miescie (zadne chemiczne gowno) troche sie teraz boje o siebie na fazie....co o tym myslicie?
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
No stary lipa. Nie wiem ja nie mialem takich akcji ale to może osłabienie organizmu.
Brałeś jakies leki?
 

romper

Member
Rejestracja
Gru 17, 2005
Postów
20
Buchów
0
nie biore zadnych lekow....niby dojrzewam i takie akcje sa mozliwe,ALE te dwa razy zdarzyly sie po ziole.....zapomnialem dodac ze podczas tych faz nie mialem zadnych zapasci,lęków itp - wrecz przeciwnie...faze mialem za***istą (zlewy itp) wiec nie wiem w czym tkwi problem.....
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
zbadaj sobie serce, może masz słabe krążenie, wstajesz zbyt szybko i krew nie jest dostarczana do mózgu w takiej ilości gdy sobie siedzisz... czasami tak jest gdy siedzi się długpo potem nagle wstajesz i buuum kręci się w głowie i ogólnie można sobie baniaka poobijać o ziemie/podłoge.

To tylko moje zdanie.. :) zmień zioło może nawet na to gorsze i zobacz czy też tak jest :D.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół