nasiona marihuany

Zła faza

Wyszukiwarka Forumowa:
G

glan

Guest
pale ziele i hasz od paru lat, ostatnio coraz częściej:) (bynajmniej nie czuje sie uzależnony)
miałem w swoim życiu dwie niedobre fazy. kumpel z niemiec miał taką samą ale niewierzyłem mu dopóki sam jeje nie przeżyłem.
Kiedy pale i pije (u mnie to tak zwane shoty) zdaża mi się coś takiego że trace przytomnośc i dostaje drgawek:( (być możed poprostu sprzedali mi jakiś chemiczny syf?) wiem niedobra akcja ale żadnych powikłań czy komplikacji nie zauważyłem. nie zdarza sie to zawsze gdy pije, tylko te 2 razy.
czy komuś zdarzyło się coś podobnego?
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
nie ale jak jaralem jointa z tytoniem a ja petów nie pale to myślałem że sie przewruce ale po jakiś 5 min już było dobrze
 
P

predator

Guest
nie pierwszy raz sie z takim czymś spotykam.JA raz jak opalałem szkło to złapała mnie dusznosc mało sie nie udusiłem ale jakoś jeszcze żyje RADzE UWAŻAC co sie pali :thumleft:
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
glan nie radze Ci mieszać thc z alkoholem, ale rób co chcesz. Pozdrawiam
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
mój kumpel sobie sylwestra z***al przez mixy alko z thc. Żygał całą noc :/
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Thc straci moc jak będziecie pić alkohol po zjaraniu się :p Ja raz za*****em 3 shoty i położyłem się spać i wymiotowałem :|
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
A ja prawie zawsze joincika piwskiem popijam :) Mi to akurat służy i mam jeszcze mocniejszą banię :D
 
P

panstwodunskie

Guest
Witam jako iż nowy jestem :salut:

Złe fazy chyba sie każdemu zdarzaja bo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem ...

Dla mnie THC i Chmiel to tak jak bracia syjamscy poprostu nie da sie bez tego życ .. ja lubie spalic cos a potem dopic sie piwskiem ... znam ludzi ktorzy pala a potem vodke popijaja ja to bym odrazu :puker: albo moj znajomy zapali i wypije obojetnie jaki alko nawet pół piwa i :pale:


wiec kazdy musi znac umiar i znac swoje mozliwosci bo po co nieprzyjemnosci ? :)
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ja kiedyś spaliłem 1 lufe dobrego haszu z tytexem po czym sie przeszedlem i jeszcze 3 spalilem :D siedzialem na moscie i rzygalem nie moglem chodzic powaznie az sie balem :/ nogi odmawialy i sie pochylalem do przodu chcac biec a cialo upadalo poprostu... straszne... :/ ale teraz jestem bardziej uodporiony i moge spalic 2g i nie rzygac ;D
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
dal mnie sam tyton to zla faza ;] bo jak czlowiek pali tlyko zielsko (taki jak ja) a nie pali wogule tytoni, to jak zapalisz papierosa to mozg bedzie reagowal na dym z papierosa jak na dym ziola, jak raz wypalilem pol papierosa, to to byla czysta faza

nie wiem czy taksamo papieros dziala na was
 

krzysiekhhns

Member
Rejestracja
Lut 15, 2006
Postów
12
Buchów
0
ziomki nie ma to jak browar+ziolko, ogolnie +voda tez moze byc...
mix nic niemiesza [mnie przynajmniej] ale faza jest ok... wiadomo o ile sie nieprzesadzi z iloscia jednego lub drugiego ale trza znac swoje mozliwosci...
ja jak sa wakacje to codziennie wypijam ok 5 browarow[czasem lepiej] :), okularki na nosik koszula rozpieta, spodenki, joint w gembie [ewentualnie cisnienie-wiadro lub zbongosia poeci] i sobie smigam po miescie z moimi waflami...
na poczatku tez mialem takie cos ale to wina tego ze organizm nieprzyzwyczajony to takich mixow [albo co mniej prawdopodobne do alkoholu-zalezy do przypaku] ale zapewniam was ze to krutkotrwale i mija bardzo szybko- organizm sie dostosowuje :thumright:
najprostszy dowod: zul na twojej ulicy co pije w h*j i leb do alkoholu ma jak malo kto
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
to zależy jakim ziołem sie spalisz, ja kiedyś tak sie spaliłem , że wszystko wydawało
mi sie takie hujowe, i aż mi sie żyć nie chciało.... dobrze że mam silną wolę
 
A

Arti2784

Guest
Ja zawsze mieszam. Jak sobie zapale to zawsze mam chec na browar albo wodeczke gdzies w towarzystwie ale z tym trzeba uwazac bo jak duzo machow jest to mozna sie zwalowac ale ja mam ogranicznik i zawsze jest gicior :thumleft:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
dal mnie sam tyton to zla faza ;] bo jak czlowiek pali tlyko zielsko (taki jak ja) a nie pali wogóle tytoni, to jak zapalisz papierosa to mozg bedzie reagowal na dym z papierosa jak na dym ziola, jak raz wypalilem pol papierosa, to to byla czysta faza

Jeśli masz tak kłamać to nie pisz nic. Kolejny raz popisujesz się swoimi wymysłami. Piszesz takie głupoty by się przypodobać ? Zastanawiam się czy ty wogóle mieszkasz w tych stanach.
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
sleja napisał:
Wysłany: Dzisiaj 15:10




Cytat:

dal mnie sam tyton to zla faza ;] bo jak czlowiek pali tlyko zielsko (taki jak ja) a nie pali wogóle tytoni, to jak zapalisz papierosa to mozg bedzie reagowal na dym z papierosa jak na dym ziola, jak raz wypalilem pol papierosa, to to byla czysta faza



Jeśli masz tak kłamać to nie pisz nic. Kolejny raz popisujesz się swoimi wymysłami. Piszesz takie głupoty by się przypodobać ? Zastanawiam się czy ty wogóle mieszkasz w tych stanach.


Zgadzam sie w 100% niemożliwe ze po fajce miales faze jak po zielu! :scratch: jakby tak było to ja bym fajki palił a nie ziółko. A może poprostu nie wiesz jaka jest faza po zielu i myslisz ze papieros to to samo?! PO fajce jedyie moglo Ci się troche pokręcić w głowie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół